Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Van fitymaszűkületem?

Van fitymaszűkületem?

Figyelt kérdés
Már egy ideje azzal a tudattal éltem hogy fitymaszűkületem van mivel a makkom feléig nemtudtam húzni még lankadtan se de ez megváltozott pár napja. Kicsit erősebben húztam és egyszercsak egy kis fájdalommal hirtelen leugrott a bőr a fityma alá. Azóta minden nap lehúzom és nem csak lankadtan megy. Húzás közben fáj a fék egy kicsit a makk alján mielőtt leugrik a bőr. És mikor levan húzva a makk hátulján pont hogy sikerült lehúzni elöl meg fel van gyűrődve a bőr a makk alá és nemlehet tovább húzni.. Ez fitymaszűkület vagy nem?

dec. 22. 10:17
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
nyilván nem kisgyerek vagy...
dec. 22. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

Ha lesz valamikor egy gombás fertőzésed, vagy elkezdesz rendszeresen szexelni és repedezni fog, majd gyógyulni, és ezt folyamatosan, felváltva, úgy fog csípni, hogy behugyozol majd a fájdalomtól.

Menj el orvoshoz vele és kezeltesd, amíg nem késő. Begyulladva ezerszer rosszabb lesz.

dec. 22. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Naponta többször is huzigald!Kend be Bepanthen kenőccsel,vagy Nivea krémmel!Az a lényeg,hogy mozgasd a fitymad a makkodon!Jobban teszed,ha közben ki is vered!Előbb utóbb kitagul!
dec. 23. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
16 éves vagyok. 13, eddig 2 naponta csináltam de akkor elkezdem naponta többször is. Csak azokkal a krémekkel jó avgy bármilyennel ami sikosító?
dec. 23. 15:57
 15/17 anonim ***** válasza:
Valójában az otthon található krémek egyike se megfelelő. Szteroidos krémet szoktak felírni erre, ami talán segíthet. Ezért is lenne fontos, hogy lásson egy orvos...
dec. 23. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Ilyen fiatalon még nagyon rugalmas a bőr.

Ha most már gyakran húzogatod le-föl, simán be fog járódni!!!

dec. 23. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Beszélj a szüleiddel és akkor velük vagy egyedül irány az urológia. Magától ez nem fog javulni. A doki lehet azt mondja, hogy csak a fitymaféket kell átvágni és ezzel szabadon mozgathatóvá válhat a fitymád. Ha komolyabb a szűkület, akkor esetleg javasol szteroidos kenőcsöt vagy végleges megoldásként körülmetélést.
dec. 25. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!