Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Körülmetélés után mennyi...

Körülmetélés után mennyi ideig lesz érzékeny a péniszem?

Figyelt kérdés
Körülmetélés után meddig marad érzékeny a pénisz? Nem fáj, csak fura/szokatlan érzés amikor hozzáér a ruha.
jan. 8. 12:52
 1/7 anonim ***** válasza:
69%
3 hét körül.
jan. 8. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
69%

Érzékenynek remélhetőleg mindig érzékeny marad.


A kellemetlen fájdalmas érzésnek 1-2 hét után jelentősen csökennie kellene, hacsak nincs nagyon csúnyán begyulladva (akkor tovább tart).

jan. 8. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Azt hogy érzékeny azt úgy értem, hogy fura érzés amikor hozzáér a boxer. Fájni már nem fáj szerencsére.

jan. 8. 16:33
 4/7 anonim ***** válasza:
77%

Az, hogy a ruha hozzáér és azt a fura érzést érzed az kb egy hónap.

Azt ha megszokod teljesen jó lesz az se fog zavarni.

jan. 8. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
69%

Igen a 4-es jól mondja, egyszerűen hozzászoksz.

Tulajdonképpen az érzés megmarad de miután hozzászoksz már nem lesz semmivel se furcsább mint amikor más testrészedhez ér a ruha és teljesen normálisnak fog tünni.

jan. 8. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem par honap volt h ne legyen fura erzes. Par dologra erzekeny volt utana is eleg sokaig, pl furdoruha halos belseje, torolkozo erintese, de idovel azok is elmultak
jan. 11. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
nekem eredetileg is érzéketlenebb volt mint az átlagnak. Műtét után még érzéketlenebb lett.
jan. 22. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!