Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Lehet hererákom?

Lehet hererákom?

Figyelt kérdés
Már körülbelül 2,5 éve van valami a herezacskómban ami elég nagy,de amikor észrevettem 2,5 éve akkor is ugyan igy nezett ki.Azért nem mentem el orvoshoz, mert fiatal voltam nem tudtam, hogy mi a normális. Nem lett szemmel láthatóan nagyobb. Ilyen képlékeny fájdalommentes "eres" anyag, teljesen össze tudom nyomni és valamennyire mozgatni is bár mindig visszaáll az eredeti állásba. Kaptam időpontot orvoshoz nemsokára megyek, de gondoltam előtte felteszem a kérdést hátha valaki tud segíteni

jan. 14. 11:08
 1/6 anonim ***** válasza:
83%
herevisszér tágulat
jan. 14. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
80%
Nem valószínű, hogy hererák. De orvos lássa mindenképpen.
jan. 14. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
80%

Ha hererák lenne akkor 2,5 év alatt már lettek volna észrevehető változások azért a szervezetedben véleményem szerint.


De abban egyetértek, hogy mutasd meg egy orvosnak. Már csak azért is, hogy te se idegeskedj ezen.

jan. 14. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

1


Azert igy latatlanba kemeny diagnozist felallitani.. Meg lehet a kerdezo sem tette fel rendesen a kerdest ahogy latom: "képlékeny fájdalommentes eres anyag"

jan. 14. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A here rák a herén alakul ki,és nem mellette a zsacsiban.
jan. 14. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Senior Séf ***** válasza:
Persze. Más nem is lehet. Csak rák!
jan. 15. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!