Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 18 éves vagyok a makkom mint...

18 éves vagyok a makkom mint ha ki lenne száradva ,merev állapotban nehezen bírom hátra húzni a bőrt a peniszemen mintha kicsit ragadna! Sosem mostam rendesen meg a makkom eddig csak hátra húztam a bőrt és lelocsoltam vízzel?

Figyelt kérdés
Lehetne még orvos nélkül folyamatos alapos mosással segíteni ezen?

jan. 21. 10:27
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%
Alaposabb intim higénia kell. 18 évesen azért ezt már illene tudni. De sosem késő tanulni, szóval csak tartsd tisztán és szárazon a "biofegvert". Fürdéskor alaposabban hátra kell húzni, megmosni szappannal és testápolóval is, aztán utána szárazra áttörölgetni. Vizeléskor is moss először kezet, majd húzd hátra annyira, hogy a vizeletsugár ne a fityma alá menjen. Lehet ettől a szmegmás érzéstől tűnik úgy, hogy ragad. Ez az intim terület az egyik, ha nem a legérzékenyebb az emberi testben, szóval koszos kézzel ne nyúlj hozzá, mert azzal is felvihetsz rá fertőzést. Ha szexuálisan aktív vagy, akkor óvszert is használni kellene, mert lehet már most beszedtél egy kisebb fertőzést.
jan. 22. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!