Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mi a véleményetek arról az...

Mi a véleményetek arról az orvosról, aki azt állítja, hogy férfiak esetében a farpofák közül a szőrt, nem szabad ki borotválni, mert hogy az normális és egészséges ha nől, ott kell hagyni? szó szerint ezt mondja!

Figyelt kérdés
Szerintem rendkívül unhigiénikus, hogyha valakinek szőrös a feneke, és azt úgy hagyja, ugyanis szerintem a szőrbe beleakadhat a széklet maradék, és ha nincs hely, hogy megmosd a fenekedet, valahol elmész vécére, akkor bizony ott piszkos leszel! Ha pedig le vagy borotválva, elég egy popsitörlő, és már tiszta is vagy akár nyilvános vécében is! Meg úgy eleve szerintem az általános Higiéniához hozzá kéne hogy tartozzon. Én undorodom attól hogyha szőrös vagyok alul, a nemiszervemet is szőrtelenítem!

jan. 21. 20:23
1 2
 1/14 anonim válasza:
67%
Inkább hiszek egy orvosnak aki sok évig tanult egyetemen mint egy random gyakori kérdezőnek.
jan. 21. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
67%
Ugyanezt mondják a női szőrzetre is, én mégis tizenöt éve borotválom/gyantázom magam mindenhol és élek😀A férfiaknak sem lesz semmi baja attól, hogy borotválják a seggüket.
jan. 21. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
85%
Mindkét nemnek jobb ha megvan hagyva a szőr,feltéve ha képesek mosakodni.
jan. 21. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
100%

"A férfiaknak sem lesz semmi baja attól, hogy borotválják a seggüket."


Bajuk nem lesz tőle, ha borotválják a "seggüket", de azért feleslegesen démonizálni sem kell a seggszőrt mint ahogy a kérdező teszi.

jan. 21. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
44%

A nemi szerv és hónalj szőrtelenítés még érthető, de a segluk borotválás már-már beteges dolognak mondható, nem csoda hogy az orvos sem tanácsolja. Eleve a legtöbb otthoni wc fel van szerelve külön mosdókagylóval, szóval nem lehet gond a vizes tisztítás szükség esetén.

De persze ha valaki szereti a nagydolgát rendszeresen nyílvános budikban végezni és még olyan béna is hozzá hogy nem tudja kakimentesre törölni az ánuszát wc papírral/nedves kendővel, az b.ziskodjon csak a borotvával...

jan. 21. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%
Igaza van, de az, hogy egyesek szerint higiéniailag jobb borotválni, az nyilván nem. Aki nem tud enélkül tisztálkodni, vagy úgy gondolja, hogy nem lehet, az rosszul tudja, nem ettől függ. A szőrtelenítés miatt a bőr is sérül, ami a védekezőképességet gyengíti.
jan. 21. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
64%

Egy dolgot utálok a férfilétben, hogy az idő előrehaladtával egyre szőrösebbek leszünk, aztán meg még jön rá az őszülés is!

Csupasz akarok lenni mindenhol, kivéve arc!

jan. 22. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Én leginkább azt nem értem, hogy ezzel minek foglalkoznak, a doki miért tesz rá megjegyzést? Ez csak szőr, akit zavar leborotválja, akit nem, az nem. Én is borotválom, nekem is tisztább érzetem van tőle
jan. 22. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
52%

Aztán te minek nézed másnak a segge lyukát???

Nem is értem hogy ez miért unhigénikus.

AGyatokra megy ez a borotválás.

jan. 22. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Én akkor is borotválom továbbra is

Sokkal jobban meg lehet törölmi meg mosni

A szőr idegesítő

jan. 23. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!