Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mi a véleményetek arról az...

Mi a véleményetek arról az orvosról, aki azt állítja, hogy férfiak esetében a farpofák közül a szőrt, nem szabad ki borotválni, mert hogy az normális és egészséges ha nől, ott kell hagyni? szó szerint ezt mondja!

Figyelt kérdés
Szerintem rendkívül unhigiénikus, hogyha valakinek szőrös a feneke, és azt úgy hagyja, ugyanis szerintem a szőrbe beleakadhat a széklet maradék, és ha nincs hely, hogy megmosd a fenekedet, valahol elmész vécére, akkor bizony ott piszkos leszel! Ha pedig le vagy borotválva, elég egy popsitörlő, és már tiszta is vagy akár nyilvános vécében is! Meg úgy eleve szerintem az általános Higiéniához hozzá kéne hogy tartozzon. Én undorodom attól hogyha szőrös vagyok alul, a nemiszervemet is szőrtelenítem!

jan. 21. 20:23
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Én sem szeretem az ánuszom körül a szőrt, mert van, hogy ha olyat eszek (még nem jöttem rá, mi okozza) ragadósabb a székletem, beleragad a szőrbe, amit a papírral nem tudsz kiszedni onnan. Ha meg nincs szőr, akkor csak a bőrről kell letörölni, kevesebb papír fogy, és a seggemet se kell véresre törölni.

A doki meg ne azzal foglalkozzon, hogy szőrös-e, mondd meg neki, hogy az asszony csak így nyalja ki, hátha észbekap, hogy semmi köze hozzá.

jan. 23. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
48%
11. Hát barátom, a szarcsimbókot csak jó erős szappannal és zuhannyal lehet lecsapatni, kivéve ha epilálod. :)
jan. 23. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Mivel nincs lehetőségem rá, hogy pl a munkahelyen megmossam magam nagydolog után, így maradt a nyírás kb kéthetente.


11. voltam

jan. 24. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

Én is leszedem, mert nagydolognál könnyebb kitörölni és arra már nincs időm, hogy a kádban megmossam.


Nyáron nem izzad be és nem hullik tele a wc szőrrel.

jan. 24. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!