Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Alvassal kapcsolatban ki van...

Alvassal kapcsolatban ki van képben?

Figyelt kérdés
máj. 23. 07:34
 1/8 A kérdező kommentje:
62 eves vagyok sok e a gyogyszer? Ha rwggel kell menni dolgozni nibcs idöm magam kipihenni. Van amikor eleg egy fél lendormin de nyulok egy fél rivoert, mivel kelnem kell 10h lefekveskor meg ejfelkor fel vagyok.Ify meg egy fel rivo es fel rudotel ami sajnos kesöbb hat , reggel aludnek meg de nem lehet. Van amikor 5 re jarok akkor is alig pihenek. Pszychiater irt fel teperint lendorminnal/ez se keves/ a prosztatara hat negativan nem tudtam ill.nehezen tudtam tőle pisilni az ekg görbet megnyujtja ami szinten nem jo. Plusz este bevettem 3 nerfenlege nyugtato gyogynövenyes tabletta. Hat ez va
máj. 23. 07:42
 2/8 anonim ***** válasza:
A helyedben elmennék a háziorvoshoz és elmondanám neki a panaszom, illetve azt hogy miket szedek.
máj. 23. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
2/2 ujabb valamit irna, sokat huzom meg , az ellazulas lenne a lenyeg ami nem mindig sikerül.
máj. 23. 10:40
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Össze-vissza szedsz benzoszármazékokat, gyógynövény ilyen esetben tök felesleges. Keress egy normális pszichiátert, vannak gyógyszerek amik az alvásra hatnak ( vagy nem), de ha így folytatod függő leszel nem kipihent állapotban.
máj. 23. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Leveltetu ***** válasza:

Valamiert ugy erzem, hianyzik a rendszer az eletedbol.


Probald meg elso sorban rendszerezni a pajaidat, allits be magadnak, referencia pontokat, peldaul minden nap reggel 8kor megeszel egy kiflit, 1orakor ebedelsz, este 10kor lefekszel (fuggetlenul, hogy alszol e vagy sem, legyel agyban TV/telefon es egyeb dolgok nelkul, sotetben).


Az biztos , hogy a rendszer bevezetese utan sokkal jobban fogsz tudni pihenni, a szervezet beall egy rutinra amit kovetni is fog, persze ha kitartoan vegzed es betartod a programod.


Borzaszto dolog az alvas hianya, vagy teljes kimaradas, de egy jo kigondolt rutinnal visszaz lehet zokkenni a normal kerekvagasba. sok sikert.

máj. 27. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nagyon durva ez a gyógyszerezés, amit tolsz. Heath Ledger, nagyon tehetséges amerikai színész így halt meg fiatalon, pont így. Nem tudott elaludni, és túltolta a gyógyszert.


Én ezek egyikét használom, az okostévé böngészőjében, kikapcsolt kijelzővel:


Ez kattog. Így ellenkattogja az agyamat: [link]


Ez meg nagyon relaxáló "zene".

[link]

máj. 27. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én is megpróbálnék a házi orvostól hasznos segítséget kérni.

Nap közben mozgás, kutya sétáltatás, olvasás, meditáció, ima, napló írás még az ötleteim.

máj. 27. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Alakulnak a dolgok a csivel kezdtem foglalkozni jo dolog, ma takiztam egy 47 evessel aktatokat szed , rémes mivé lesz egy ember.
máj. 27. 23:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!