Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mit fogok kapni ha a tesztoszt...

Mit fogok kapni ha a tesztoszteron szintem alacsony?

Figyelt kérdés
Nem érzem magam igazi férfinak, nem mindig merevedik amikor kellene,valamikor nem is sikerül elélvezni még félóra küszködés árán is , vagy csak nagy nehezen, és jövőhéten megyek endoklinologiára , mivel azt mondták ott mérik és adnak nekem rá beutalót, na most mi lesz ha alacsony a szintem? valamivel lehet majd korrigálni- visszaállítani ?
2010. dec. 8. 16:14
1 2
 11/13 Vadmeggy ***** válasza:
De mi kokszoltál és tönkretette a hormontermelésedet, vagy mi? Miért szedtél naposimot egyáltalán? De ez nyílván akkor is jelentkezhet, ha a szteroid kúrának vége van és a szervezetben nem állt helyre a tesztoszterontermelés... De ha kokszolnál ezt tudnád, szóval nem értelek....
2010. dec. 10. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Úgy kezdtem el hogy tudatlan szerencsétlen voltam és nem néztem a dolgok után
2010. dec. 10. 15:27
 13/13 Vadmeggy ***** válasza:
Szóval igazam volt. Szerintem kérdezz meg egy hozzáértő embert koksszal kapcsolat fórumokon. Lehet beszólnak, de szerintem segíteni fognak és adnak valami tippet. Én nem értek hozzá de úgy tudom hogy egy kemény kúra után az ember tesztoszterontermelése visszaesik, amit további szerekkel normalizálni lehet. Természetes tesztoszteron növelők biztos hogy vannak, lehet pl a shop.builderen is kapni. De szerintem neked vmi másra van szükséged:(:(... Sztem kérj segítséget fórumokon, ha pedig nem válaszolnak rendesen, vagy nem bízol bennük, akkor marad az orvos.
2010. dec. 12. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!