Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Valaki igazán hozzáértő...

Valaki igazán hozzáértő segítsége kellene? Most baj van a péniszemmel?

Figyelt kérdés
Nem merev állapotban eléggé túllóg a fitymám a makktól+ ha a végétől hátrahúzom begyűrűsödik, ha a tövétől akkor nem. Mereven is rajtamarad a fitymám a makkon, ha lehúzom, akkor be kell úgymond akasztanom a makk alá, hogy ne csússzon vissza. + mindig száraz kézzel kell masztiznom, mert különben akkor is visszacsúszik. Ezek közül valamelyik probléma?
2011. febr. 1. 17:13
 1/8 anonim ***** válasza:

Semmi bajod, alkati kérdés. A Te fitymád ilyen. Ez van, el kell fogadnod.

De ha zavar a túl nagy fitymád, akkor körülmetéltetheted magad.

2011. febr. 1. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Hali!


Tehát petyhüdten túlteng a fitymád a makkodon, és ha hátra próbálod húzni (petyhüdten és mereven), összeszűkül a fitymád egy bizonyos pontnál (gyűrűsödés), és nem megy tovább magától annál a pontnál, csak ha hátrafeszíted?

Fitymaszűkületre gyanakszol?


Amikor hátrafeszíted teljesen a fitymád, van úgy, hogy a makkod "előrebólint" mert ott húzza önmaga alá egy vékony/vastag húrszerűség, ami a húgycsőnyílásodból indul ki (fitymafék)?? Szted nem rövid ez a húr túlságosan?


Mert én ennyiből ezek vmelyikére gyanakszom.

Megkérdez7M továbbá, hány éves is vagy? :-)


Üdv: EE

2011. febr. 1. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
16 vagyok. Igen, petyhüdten túllóg, de hátra tudom úgy húzni, hogy ne gyűrűsödjön, de akkor a tövétől kezdve kell úgymond beakasztanom. Ha így hagyom, és így merevedik, akkor a fityma teteje már nem mindig lóg a makkra, hátra tudom húzni, de a makk alá nem megy, max 1 centit és csak akkor "bólint", ha petyhüdten húzom hátra túlságosan, mivel amúgy nem tudom a makk aljától tovább húzni ( de a makkig simán lemegy).
2011. febr. 2. 15:56
 4/8 anonim ***** válasza:
0%

Hali ismét!


"de akkor a tövétől kezdve kell úgymond beakasztanom. Ha így hagyom, és így merevedik, akkor a fityma teteje már nem mindig lóg a makkra, hátra tudom húzni, de a makk alá nem megy, max 1 centit"

_ Ezt tisztázzuk ki mit is akarsz megosztani velem, mert ez a "beakasztásos" dolog nem vili. Ha meg a pénisz tövétől akasztod be... -- viccen kívül, mert így egy picit azért valljuk be viccesnek hangzik dO.ob -- már bocs, de hogyan kell ezt KÖZÉRTHETŐBB és 1xűbb formában elmondva elképzelnem??? dO.Ob Ekkor a fityma ki van feszítve teljesen, vagy "ráncosodik" a makk alatt??


Feltételezem, a folytatásban valahogyan (nem derül ki mennyire) hátrahúzott fitymával ha a cerkád bemerevedik, akkor már a makk pereme nem engedi fel a fitymádat önmagára, nem tudod rá visszahúzni, vagy ha meg előregörgeted alaphelyzetbe a fitymádat, úgy érsz el merevedést, akkor meg nem tudod teljesen a makk mögé húzni a fitymádat mert nem megy tovább a makk pereménél, max 1 centit.

Jól értem ezt az egészet?? S:-?



Légyszi ennél azért 1xűbben fogalmazz, oks? :-)

Várom a pontosítást!

Üdv: EE

2011. febr. 2. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy segíteni akarsz és ne haragudj, megpróbálom mégegyszer érthetőbben. Akkor csak a lényeget mondom, a többit nem tudnám elmagyarázni. A lényeg az, hogy ha merevedik akkor ugyanúgy rajtamarad a fityma a makkon. Letudom húzni rendesen, de ha nem "akasztom a makk alá be", akkor visszacsúszik és ugyanúgy néz ki, mint petyhüdt állapotban.
2011. febr. 3. 13:55
 6/8 anonim ***** válasza:

Hali ismét!


Nos, így már azért némiképp világosabb a dolog.

Tehát fitymaszűkületed van. Értem.

Linkelek egy topikot ide. Lesznek benne beszámozott kérdések az elején. Ezek mindegyikére közért7ő formában, ha válaszolsz >>priviben részletesen, és megpróbálsz bennem megbízni, akkor kitaláljuk közösen, mennyire vészes le7 a problémád. Akkor eldönt7jük, érdemes-e húzogatással próbálkoznod, vagy vmiféle orvosi beavatkozásra lesz majd szükséged!? ((Pl. bemetszés, fitymaplasztika (esetleg fékeltávolítás), RKM, vagy TKM (Részleges/Teljes KörülMetélés))


Na? Benne vagy? :-)

Ha igen, itt a LINK:

>> http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__ferfiak-egeszsege__9..


Üdv: EE

2011. febr. 3. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm segítőkészséged, jó hogy vannak még ilyen emberek. Gondolom orvos vagy. A belinkelt oldalra leírtam válaszaim, pár perccel ezelőtt.
2011. febr. 4. 17:15
 8/8 anonim ***** válasza:
0%

Hali ismét!



A segítségért nincs mit, azonban ki kell ábrándítsalak: NEM VAGYOK ORVOS! :-) Csak egészségügyis, és a szakterületem is más.


A válaszok leírásával kapcsolatban viszont rosszul tetted, hogy arra az oldalra írtad le. A belinkelt oldalnak CSAK AZ A CÉLJA, hogy ne kelljen a kérdéseket mindenkinek újból meg újból feltennem.

A másik dolog: Oda közszemlére tenni a válaszaidat tökértelmetlenség, mert magával az infóval mások nem tudnak mit kezdeni, csak azt látják, hogy "van ott még egy gyerek, aki szűkületes", vagy vmi baja van odalenn. Mást nem. Ebben az esetben ez hülyeség volt, hogy így cselekedtél. :-s


A VÁLASZírás ELŐTT nem ártott volna VÉGIGOLVASNI ALAPOSAN AZ EGÉSZ TOPIKOT, amiben világosan le van írva, hogy a válaszokat hogyan kellene eljuttatni hozzám!? Nem tűnt fel neked, hogy ott szinte nincs is válasz leírva, csak a kérdések? Ez egy cseppet sem volt neked furcsa??

Kben végtelen oldalt megtöltenének a válaszok... elhi7ed...



Jó... semmi gond. Van ilyen, de ezentúl mindennel kapcsolatban légy egy kicsit alaposabb és figyelmesebb! Oksa?

Most pedig légy szíves keress meg >>priviben és úgy juttasd el a válaszaidat hozzám! Köszönöm.

Szívesen segítek továbbra is, de ezt el kellett mondanom.


Üdv: EE

2011. febr. 4. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!