Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Lehet rövid a fityma?

Lehet rövid a fityma?

Figyelt kérdés
A fitymám nem takarja el a makkomat, még nyugalmi állapotban sem, de ha felhúzom a kezemmel akkor ugy eltakarja, de ha elengedem vissza is csúszik a makk alá. Ha meg merevedésem van akkor még felhúzva is csak a makk feléig ér, de elengedve ugy néz ki mintha körül lenne metélve, de nem volt semmilyen műtétem. Mitöl alakulhatott ki hogy ilyen rövid a fitymám? Válaszokat elöre is köszönöm.
2011. febr. 25. 20:48
 1/7 anonim ***** válasza:
38%

Hali!


Genetika. Ennyi.

Erre sokmindent nem le7 mondani.



Ha zavar, vannak kböző ragszallagos vagy ragszalagmentes fitymahúzó, fitymanyújtó módszerek (pl. Foreballs ill. TLC-Tugger; DTR; ... stb.), amivel, ha zavar a szitu egy félév-év alatt megnyújt6od a hosszán annyira, hogy akár teljesen befedje a makkodat.

(Olyan RKM-elteknek (Részlegesen KörülMetélteknek) ajánlott a módszer, akik az orvosi beavatkozás elvégzése után továbbra is úgy érzik, hogy hiányzik a fitymájuk, esetleg lelkileg nem bírják nélküle, vagy annyira érzékeny a makkjuk, hogy nem képesek megszokni a fedetlenséget még hónapokkal a műtét után sem, és szenvednek amakk felszínének folyamatos, nem tompuló ingerkisüléseitől.)


1.) _ Hány éves vagy?

2.) _ Soha nem volt semmi gond a fitymáddal? (Sérülés, makkra fel- vagy letapadás, sliccbaleset... stb.)

3.) _ Gyerekkorodban is fennállt ez a fitymarövidség? Akkor sem fedte be a makkodat rendesen a bőr?

4.) _ Mióta és mennyire zavar, hogy rövid a fitymád?

5.) _ Hogy érzed? Zavar-e annyira ez a fitymarövidség, hogy elgondolkodnál-e azon, hogy esetleg megnyújttatod magadnak? (Akár hiszed, akár nem, vannak ilyenek, és nem csak RKM-eltek... d0.ob )



Üdv: EE

2011. febr. 26. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Nálam is ez van.

1, 13 éves vagyok.

2,Régen volt amikor páréves voltam le volt tapadva.

3,Nem.Csak nemrégóta.

4,Nemzavar.

5,nem

2011. febr. 26. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Hali EE


1- 25

2- régen a fitymám le volt kicsit tapadva, de csak a fék mellett jobbra balra kb 1-1 cm-re, de nem tudom hány éves koromig nem igazán emlékszem rá, lehet hogy voltam már 10 is mikor elengedte teljesen.

3- sajnos erre sem emlékszem igazán, de talán igen de nem ilyen szinten, akkor nyugalmi állapotban elfedte, de utánna már nem.

4- néha kellemetlen, pl mikor még uj volt a bnöm, akkor kezdetben mindig nagyon hátrahúzta,és az fájdalmas volt.

5- gondolkoztam hogy jó lenne megnyujtani, de nem nagyon hallottam még ilyenröl. Ha ugymond megnöne, akkor a makk lehetne ujra érzékenyebb?


Üdv

2011. febr. 26. 16:22
 4/7 anonim ***** válasza:
56%

Hali ismét!



Az a kis letapadás abszolút nem vészes. Feltételezem nem ovos tépte fel, hanem magad húzogattad fürdés közben. :-)

Általában minden kisfiú kukacán hosszú, legtöbbször bojtos a fityma vége, általában túlteng a makkon. Aztán a pénisz belenő, és elkezdi széthúzni-szétfeszíteni, szétterjeszkedik benne, emiatt tűnik olyannak, mintha megrövidült volna. Persze, ahány fiú/férfi, annyiféle fityma, így mindegyikünké másként néz ki. Mindenki más alkatot, más genetikát örökölt, ezek az idők során módosulnak is,... úgymond... "alakul".

Hát ha a bnőd ennyire szereti húzogatni, akkor valóban megértelek: Te élveznéd, ő meg rángatja, közben azt hiszed, élvezed, közben meg már szakadna a féked, annyira fáj, mi? S8-s ˙ ((:-D


Tudod, sokakat RKM-eltek, és többekkel is szóba jött az, hogy szeretnék visszanyújtani az elvesztett fitymájukat, azonban tettek nem kísérték a terveket, így életközeli tapasztalatokkal még sajna nem szolgál6ok, viszont engemet is érdekelnének személyes tapasztalatok több okból is.


Ami tény, hogyha a makk fedve van, védve a környezeti hatásoktól, dörzsölődéstől, PERSZE, HOGY ÉRZÉKENYEBB lesz, és mivel így a makk hátoldalán lévő alsó pereme alatt elhelyezkedő rengeteg kis faggyúmirigy váladéka nem szárad ki, a fityma pedig a pénisz természetes mozgásának, akart/akaratlan állapotváltozásainak következtében egyenletesen eloszlatja ezt a faggyúváladékot, így a makk minden hátrahúzáskor egészségesen szép, csillogó ill. sokkal érzékenyebb felszínnel bújik elő. (:-) Ez pl. azért le7 előnyös, mert akiket körülmetéltek, azoknak a makk felszíne selymes, mattul fénylik csak, egyeseknél a sok környezeti hatás következtében megvastagszik, érzéketlenebb lesz: Megszokja, hogy ki van száradva. Ráadásul a vaginában a súrlódás is sokkal nagyobb és intenzívebb, emiatt sok síkosítóra van szükség! Előny ugyan, hogy így vmilyen szinten ugyan könnyebb tisztítani, és egyes orvosok szerint a kórokozók javarésze sem telepszik meg rajta olyan könnyen, mint pl. a nyirkos környezetben lévő fitymás makkon (bár ezzel más orvosok vitába szállnak), azonban nagy hátrány, hogy a KM-következtében örökre elvesznek azon érzékeny idegvégződések is (kb. 50 db van ilyen a fityma belső lemezében) , amelyek különleges örömforrás minekünk, férfiaknak. S:-s Ráadásul a faggyú síkosít is -- ha rendszeresen odafigyelsz a megfelelő higiéniára a fitymád alatt egészen a makkod pereme alatti árokig, ahol ez túrós állagú szmegmává alakulhat, ha nem figyelsz oda rá! -- emellett a fityma könnyebben behajtja a brét a punciba is, mivel a fityma segítségével mélyebbre kerül a makk (beljebb görgeti, miközben a fokozatosan előbukkanó belfityma tapadni kezd a vagina megfelelően előnedvesedett falára), más le7 az élvezés élménye! S:-o

Hallottam már olyan körülmetéltről (**TKM/RKM-elt**), aki meg van elégedve a fedetlenséggel, míg van aki pl. nem bírja megszokni ezt az érzést, emiatt szenved, másoknak nem csökkent sokat/nem múlt el a várva-várt makkérzékenység (pl. Balanitis/Balanoposthitis okozta gyulladás kapcsán kialakult hegesedés miatti TKM), de vannak olyanok is, akiknek nem olyan jó az élvezés, mint fitymával, ezért visszasírják a régit, még akkor is, ha az régebben esetleg letapadt vagy beszűkült.

**TKM-elt = Teljesen KörülMetélt; **RKM-elt = Részlegesen KörülMetélt


Ha tehát gondolkodóba estél, hogy esetleg meghosszabbítanád a fitymádat, akkor találtam pár oldalt, amelyek érdekel7nek téged. Hogy hogyan is megy ez, belinkelek közülük néhányat, csak képeket. Nézd meg őket alaposan, tanulmányozd, ha kell aludj rá egyet, majd fogalmazd meg a véleményedet a látottakról. Az eszmecserénket folytatni erről ezután látom értelmét. :-)



======-======-======

!!! FIGYELMEZTETÉS !!!

======-======-======

*** Az alábbi linkek VALÓDI képeket tartalmaznak VALÓDI péniszről leplezetlen, nyílt formában, illetve a fitymanyújtó eszközöket -- esetlegesen azok felhelyezését -- is bemutatja. Bizonyos képek (16-18) ÉVEN ALULIAK SZÁMÁRA felkavaróak le7nek, ezért MEGTEKINTÉSÉT a megjelölt korhatár alatt NEM AJÁNLOM, csakis a megfelelő mentális érettségi szinten lévő fiatalok és felnőttek tekintsék meg!

És itt jegyezném meg, hogy tisztában vagyok azzal, hogy sok kíváncsiskodó fiatal tizenéves már csak eme figyelmeztetés ellenére is meg akarná majd nézni a képeket akár a serdülőkori kíváncsiságból, vagy mert tesztelni akarná a sokktűrő-képességüket. Tudom én is mi miatt van ez, én is voltam TINI, azonban SRÁCOK! A kíváncsiság ellenére NE LÉPJETEK RÁ A LAPOKRA!

A TI ÉRDEKETEKBEN,... (mert ti még nem értitek azt, amit mi felnőttek már igen. Higgyetek nekem, NEM NEKTEK VALÓ!)

Köszi.



*** Kérem továbbá a mod-okat is, hogy vegyék figyelembe eme felhívást, és csak a tartalom miatt ne töröljék a bejegyzést, hátha vannak köztünk olyanok, akiknek segít7.

Köszönöm.


LINKTÁR:

******

TLC-Tugger felhelyezése képekben /angol/:

>> [link]

EREDMÉNYEK: >> [link]

Magyar nyelvű oldal: >> [link]


ForeBalls (fitymagolyó) /angol/

>> [link]


DTR fitymanyújtó eszköz felhelyezése képekben /angol/

>> [link]


EREDMÉNYEK: >> [link]

======-======



Egyelőre ennyi.

Ha van kérdésed, bátran tedd fel, akár itt, akár >>priviben! ;-)


Üdv: EE

2011. febr. 27. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

EE, ez nagyon jó oldal!


Ad vmi esélyt

2011. márc. 27. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
31%

Köszönöm. Van még pár ilyen módszer a tarsolyomban...


Üdv: EE

2011. márc. 27. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
31%

Saját tapasztalattal nem szolgál6ok, azonban várom minden olyan srác/férfi jelentkezését >>priviben, aki úgy érzi, nem boldog körülmetélten, a KM (RKM/TKM) akár megrontotta, akár tönkretette az életét, emiatt szeretné visszanyújtani magának a fitymáját, vagy fitymarekonstruáló plasztikai beavatkozáson kíván átesni, (akár külföldön,) de ezt ő komolyan is gondolja és végig is képes csinálni! :-o


Nagyon nagy segítség lenne mindenki számára az ilyen személy, aki kellően elszánt ahhoz, hogy ezen vágyát végigvigye, de közben hajlandó az együttműködésre, amelynek következtében megosztaná velem ill. a későbbiekben a többiekkel is személyes tapasztalatait is! (Mo-n pedig még nem tudok személy szerint olyanról, aki visszanyújtotta/visszaműttette-plasztikáztatta volna magának a fitymáját. De ha valaki elkezdi vmelyik utat bejárni, ám ő végigér és sikerrel jár, onnantól kezdve könnyebb lenne a dolga a többinek is, mert így már lesz olyan, aki kitaposta az ösvényt, amin a többi is elindul6na...)


De ehhez elsősorban olyan önkéntes kell, aki vállalja, hogy végigcsinálja az egész procedúrát, akármeddig tart majd, és nem futamodik meg az esetleges nehézségek ellenére sem, közben pedig együttműködik velem az információk, instrukciók megszerzésében, s kitapasztalja a dolgokat, amik a későbbiekben sok hozzá hasonló emberen, sorstársán segít7 majd! :-o


EE

2012. okt. 5. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!