Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Nem megy vissza a makk? Vagy...

Nem megy vissza a makk? Vagy túl rövid a fityma?

Figyelt kérdés

régebben történt hogy egyik regel magömlésem volt ,de amint "lenyugodott" azt vettem észre hogy vagy a makk "kijjebb jött " vagy egyszerüen mintha nem lenne elég hosszu a fityma(bőrke)...Mitől lehet ez?ez normális?Itt van egy pár kép:

[link]

és még egy:

[link]


2009. aug. 16. 18:04
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
ja és a képeken nincs erekcióm , nem áll fel tehát nem azért van ez .
2009. aug. 16. 18:06
 2/12 anonim ***** válasza:
70%
Lehet , hogy fitymaszükületed van. Ha panaszt okoz akkor menjél el urologushoz.
2009. aug. 16. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
nem ez a lényeg, hanem az hogy van. Lényegtelen hogy nem fedi be teljesen. a célra megfelel és ez számít nem?
2009. aug. 16. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
én nem értem ezt a fajta f*szt, most rá van nőve a bőr a kupakra teljesen? mert ha akarná hátra tudná húzni vhogy erősebben
2009. aug. 16. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Milyen panaszra gondolsz?(egyébként 16 éves vagyok) és az a korábban megtörtént esemény előtt telljesen befedte a makkomat
2009. aug. 16. 18:18
 6/12 anonim ***** válasza:
ha gond nélkül hátra tudod húzni, és nem fáj, akkor nincsen vele semmi probléma
2009. aug. 16. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Panaszok: nehezen tudod tisztítani és emiatt irritál, v hátráltat a szexben későbbi éveidre nézve
2009. aug. 16. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ebben a korban még változik a pénisz mérete, ez is lehet az oka. A fitymának ernyedt és merev állapothoz egyaránt alkalmazkodnia kell, ezért ernyedt állapotban a makk hegye így-vagy úgy de nem lesz befedve.
2009. aug. 16. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Sokszor előfordul, hogy serdülkorban a fiúk valamennyire kinövik a fitymájukat, s az részben vagy teljesen hátracsúszik a makkról. Ha nem szorit vagy nem kellemetlen, akkor ne törődj vele.
2009. aug. 17. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
értem..és a fityma késõbb ismét "vissza fog nõni"?egyébként köszi a segítséget.
2009. aug. 17. 09:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!