Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A fityma fékem rövid ha...

A fityma fékem rövid ha elernyedt álapodban hátra húzom és fel álitom ugy lehet szeretkezni?

Figyelt kérdés
ha hátra húzom lernyedt álapodban akkor hátra csúzsan gond nélkül de mikor el kezd merevdeni akkor már nyagon feszítés minden áron vissza akar ugorni eredeti helyzetbe de a makk galérja meg akadályoza akkor igy lehet szeretkezni érdemes e vagy inkább menyek orvoshoz amihez inkáb félek el mennia fájdalomal járás véget..
2009. júl. 29. 01:16
 1/5 anonim ***** válasza:

menj orvoshoz

pár perces beavatkozás, és emiatt még nem metélnek körül

2009. júl. 29. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszönöm tudom hogy orvoshoz kéne menni de nekem aza runtin beavatkozás is utána fájdalmas és félek az orvostol
2009. júl. 29. 12:47
 3/5 anonim ***** válasza:
így van orvoshoz kell menni
2009. júl. 29. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

ha nem csináltatok meg, fájdalmas lehet minden szex

az 1 hónapos gyógyulási időről nem beszélve

egyszerübb megcsináltatni, kevesebb szenvedés

2009. júl. 30. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
király mehetek akkor orvoshoz :'( nagyon parázok tőle :( nekem idáig amit csináltak a testemen az már soha se olyan maradt mint a régi :( bele értve hogy fájdalmas nem maga a mütét be avtkozás mert azon ott van érzéstlenités amit nem teljesen érzéstelenitnek mert csak érződik csak nem fáj anyira, de utána? mikor pisilsz és csíp? vagy mikor ingerlődik a makk és álandóan áll emiatt nem birom :S :( utálom mikor a nemiszervemhez nyúl egy orvos...
2009. júl. 30. 13:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!