Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Tényleg igaz, hogy körülmetélé...

Tényleg igaz, hogy körülmetélés után kicsit ksebb lesz a farok?

Figyelt kérdés
2011. márc. 19. 22:07
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
közben megvolt a műtét. már két hete. és kicsit lassabb voltam kb. egy hétig, de semmi különösebb bajom nem volt, még aznap sem üvöltöttem a fájdalomtól, másnap már abszolút nem, a fájdalomcsillapítóból, amit vettem, és úgy terveztem, hogy azon fogok élni, 4 fogyott a 20ból két hét alatt, és a legnagyobb meglepetésemre reggelenként sem ébredtem üvöltve. biztos azért, mert előtte elhatároztam, hogy nem így lesz. és bár még benne vannak a varratok, és nyílván nem szexelhetek vagy egy hónapig, már most gyanítom, hogy a gyakorikérdéseken olvasható általános hozzáállás (be ne vállald, sz*r, tönkreteszi az életed, kiszárad, stb.) pár fanatikus agyszüleménye. sosem értettem igazán, hogy mért van az, hogy amíg a való életben mindenki azt mondta, hogy vállaljam be, mert sokkal jobb lesz, addig itt mért nyomja mindenki ezt a negatív dumát...
2011. máj. 23. 20:50
 12/17 anonim ***** válasza:
0%

Kedves kérdező, ha akarod, megtekintheted akár élőben is, amiről beszélek, nem hazudtam és nem vagyok fanatikus meg más se, amiket itt mondasz, igenis ki van száradva és foltos lett az évek alatt, kikérem magamnak, hogy arc nélkül ilyen megjegyzéseket tegyél NEKEM, aki segíteni vagyok itt.

Majd, ha te is úgy jársz, mint én (kb minden ötödik ember jár rosszul a körülmetéléssel) akkor majd észreveszed magad....


SZÉGYELDD MAGAD

2011. jún. 10. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
74%
ha gagyi sztk-ba vittek a szüleid, akkor ne csodálkozz, hogy szétcseszik a farkad. én egy évig kerestem a megfelelő orvost. és inkább te szorulsz segítségre, nem mi. Keresd fel dr Fekete Ferencet, ő foglalkozik korrekcióval is, láttam már, hogy elég elcseszett eseteket is igen szépre alakított. Tegyél egy próbát, hogy ha neked olyan mindegy. De legalább ezt a tanácsot fogadd meg, és szánd erre az idődet ahelyett, hogy itt barbározol, meg csonkítózol mindenkit. Én 1 éve csináltattam meg, se sebhelyem nincs, se panaszom, párom imádja, és a szexuális életem kétszer jobb lett. És kapaszkodj meg, de ha fiam lesz rajta is biztos megcsináltatom. Ha jó az orvos, akkor nem fogják elcseszni, márpedig én elég precíz vagyok ehhez. Keresd fel azt a dokit, akit mondtam, és nem lesz semmi panaszod. :)
2011. júl. 14. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
0%

Utolsó, nevetséges a naivitásod. Fekete Ferencet fölkerestem, NEM SEGÍT. Nem tud, mivel levágtak mindent, amivel dolgozni lehetne. Fölfogod öcsi?

A gyerekedet meg szerintem nem kéne csonkítani, ha van egy kis jóérzés benned, akkor meghagyod a döntést neki. Különben magyarázkodhatsz, ha neki nem jön be. És kapaszkodj meg, sokaknak nem jön be.

2012. febr. 1. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Persze, de csak alapállapotban és csak egy fitymavégnyit. Erekciókor ugyanakkorára nő meg.
2012. szept. 11. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

A körülmetélés nem változtat a hímvessző méretén, mert az nagy mértékben örökletes dolog. Egyes férfiaknak kisebb, másoknak aránylag nagyobb pénisze van, s a különbség leginkább a nyugalmi állapotban feltűnő, mert a kisebb pénisz az erekcióban jobban, míg a nagyobb az erekcióban aránylag kevésbé növekszik meg. Egyesek megfigyeltek némi méretnövekedést a műtét után, a makk megnövekedése pedig elég gyakori. A pénisz méretének csökkenése a körülmetélés miatt fiziológiailag kizárt.


másoltam egy körülmetéléssel foglalkozó oldalról.

2012. szept. 30. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
44%
Üdv. Nekem most volt egy honapja hogy teljes körülmetélésem volt, és van is egy olyan gondom. Hogy azelott kb 16 centi volt merevedéskor, most pedig csak olyan 12-13 ez eleg para. Ez mar igy is marad?
2016. jan. 2. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!