Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 6 napja metéltek körül és...

6 napja metéltek körül és szétnyílt kicsit a seb, mit csináljak?

Figyelt kérdés

A varrás összetartsa de amikor finoman megérintem ott a bőrt széthőzódik 2 milimétert,nagyon kis erővel érek csak hozzá és olyan mint ha a bőr le lenne hajtva a sebbe bele és úgy varták volna öszze.

Ezt valószínű a reggeli erekcióim okozzák amik nem hagynak alaudni hajnali kettőtől reggel hatig bár már javul a helyzet mert a éjszakára betekerem akkor olyan érzés mindha volna fitymám és akkor nem ingerel semmi.

Emlitette a doki,hogy lesz egy új inger amit meg kell szoknom,csak nem gondoltam volna,hogy ez lesz a mellékhatása.

Nappalra is betekertem kicsit szorosabra persze nem nagyon,hogy nyomja a sebet össze.


A másik dolog amivel nem tudok mire vélni az az,hogy a fék helyén amit levágtak eléggé nedvedzik még mindíg és sárgás bőrszerű valami jön elöl rajta pár óránként de csak akkor látszik ha belemártok kamillába és felázik.

Először azt hittem,hogy genny de nem akar lejönni,de ha megázás után megtorölgetem akkor lejön.

Viszont mikor bekötöm sárgára fogja a kötszert.


2011. márc. 24. 10:50
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Nekem egyértelmű: orvos!
2011. márc. 24. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Ja és még egy dolog a herémen nagyon érzékennyé vált a bőr ez valami gyulladás lehet vagy,csak az okozza,hogy széttfutott egy részén a véraláfutás,ami az érzéstelenítés helyétől indult ki,mert legalább hatszor megszúrtak.
2011. márc. 24. 10:55
 3/22 A kérdező kommentje:

Ma már nem jutok el orvoshoz,mert nagyon sokat kéne gyalogonom és az több kárt okozna mint hasznot jelenleg.

Majd holnap elmegyek,de lehet addogigra visszatapad a seb,de sárga izével akkor is muszáj lesz.

2011. márc. 24. 11:05
 4/22 Raffi ***** válasza:

Lehet hogy azt a sárga ízét ki kellene nyomogatni, vagy tisztítani. Az én fiamat is vissza kellett vinni, vagy kétszer.

Gondolom fitymaszűkületed volt.Úgyhogy orvos, és jobbulást!

2011. márc. 24. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
34%

Hali!



Már párszor megkerestek érdekes metélés utáni komplikációkkal, le7ségesnek glom, hogy azért vannak ezek az intenzív fájdalmak, mert a tiéd vérpénisz, az meg merevedéskor tágul rendesen, a doki meg túl sokat vágott le a fitymából, ami nem jó, mert sokan szenvednek a fityma elméretezésétől. Ha korábban feljössz ide, esetleg megkeresel, megelőzni tudtam volna segíteni ezeket a problémákat hasznos tippekkel. Így már nem annyira... S:-s


Most már csak annyit tudok mondani, hogy hülyeség lenne másnapig várni az urológussal. Hívd fel a kórházat, vagy a 104-es segélyhívót, és...:

> Mutatkozz be.

> Érdeklődni szeretnél.

> Mondd el pontosan mi a szitu, és érdeklődj a sima betegszállításról!

> Add meg lakcímedet és várd a betegszállító mentőkocsit, addig készítsd össze irataidat. (Szem. ig., Lakcímkártya, TB-Kártya, Zárójelentés...)


De 1xűbben is megold6ó. Ha van otthon kocsi, vagy barátodat családodat, szomszédodat... (akinek van) megkéred, hogy vigyen be így 1xűbb is és nem kell a betegszállítót hívni.

Az orvossal irass fel OXYCORT (VK!) sprayt, esetleg a patikában váltasd ki a TETRAN (VN) vagy a PHLOGOSAM (VN) kenőcsöt, azt kendd a sebre. Naponta többször főz kamillát, abban füröszd a brét lega napi 3x, így az első időszakban.

(*** VK! = vényköteles; VN = vénynélküli)



Nemtom, hány éves vagy, és mennyi önbizalommal álltál neki ennek az egész...nek, de a helyedben inkább bemetszéssel, vagy ha az nem elégséges, akkor RKM-mel (Részleges KörülMetéléssel) oldattam volna meg a szűkületproblémát, előzetes egyeztetés alapján az orvossal, vagy egy másikkal, aki belemegy, ha ez túlmetéléspárti. De most már ezt a részét sajna... bax6od. :-\


A dokit NE HALOGASD, mert így is csak magaddal csexel ki még jobban! Sürgősen kérj segítséget vagy családtól, vagy ismerőstől, vagy a betegszállítóktól, akiknek ez a dolga, előtte azonban beszélj a kórházzal! Ostoba az az ember, aki ilyenkor -- amikor baj van -- "csak VÁR"! :-o


Jobbulást!

Üdv: EE

2011. márc. 24. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

Voltam dokinál azt mondta minden rendben az az egy varrat meg nem számít.

Ezt a vérpénisz húspénisz dolgot meg sosem értettem,mivel van,hogy hetekig 10-12 centi a minimum máskor meg 4-5 centi.A bőr elég hosszú mert van egy apró anyajelem és annak a helyzetét benéztem e műtét előtt de annak ellenére feszül valószínű az ödéma miatt.

2011. márc. 24. 14:44
 7/22 A kérdező kommentje:
Vagyis az anyajel helyzetéhez képest elég sok bőr maradt még.
2011. márc. 24. 14:45
 8/22 anonim ***** válasza:
43%

Hali ismét!



_ Akkor a doki most teljesen lemetszett mindent, vagy csak részlegesen metélt? (TKM/RKM?) S:-s

_ Ha merevedésed van, akkor is "sok" ez a bőr, vagy mennyi?


Viszont jól tetted, hogy ezek szt már mégis visszamentél hozzá vizitre. Nem kaptál rá semmi kenceficét?



***

Na figyelj!

A férfi hímvesszője alapjaiban véve kétféle le7: Vérpénisz/Húspénisz.


1.) VÉRPÉNISZ:

Ha NYUGALMI ÁLLAPOTBAN előveszed a brét és látod, hogy kicsi, PINDURI a mérete (4-5 cm), viszont ha elkezded izgatni, és kőkemény MEREVEdést érsz el, akkor a méretéNek TÖBBSZÖRÖSÉRE (2-4x-esére) DUZZAD hosszában is, -- a te esetedben akkor 10-12 centire -- vastagsága, kerülete pedig ucsak jelentősen változik.

Ez azért van, mert a pénisz testének vázát képező barlangos testek izmos szövete alapjaiban VÉKONY, ámde rugalmas, tágulékony, emiatt A BEÁRAMLÓ VÉR NYOMÁSÁNAK a vékony szövetek ENGEDNEK, így azok kitágulnak.


A rugalmas péniszhez rugalmasabb fedőbőr is társul, viszont ebből a szempontból könnyebb, merevedés szempontjából azonban nehezebbnek tűnik a fitymaszűkületet kezelni fitymatágító gyakorlatokkal, amelyet merev állapotban kell végezni. Uakkor egy esetleges TKM után, ha valaki az eredeti méretére szeretné visszanyújtani a fitymáját visszaszűkülésmentesen, ahhoz könnyebb "bőrmaradékot" nyerni, amit a nyújtóeszközbe be le7 fogatni. :-D


2.) HÚSPÉNISZ:

Ha nyugalmi állapotban előveszed a brét és a csaj tátja a száját, hogy "Hú, de mekkora és milyen vastag! Wazzee!!! <<:-O ", magyarán szólva alapból hosszabb a mérete, és kellően vastag is (10-16 cm), viszont ha elkezded izgatni, és kőkemény MEREVEdésbeN a mérete ALIG VÁLTOZIK, max alig 1,5xesére duzzad hosszában is, kerülete, vastagsága is csak minimálisan.

Ez azért van, mert a pénisz testének vázát képező barlangos testek izmos szövete alapjaiban VASTAG, sokkal RUGALMATLANABB, merevebb, emiatt A BEÁRAMLÓ VÉR NYOMÁSÁNAK a szövetek ELLENÁLLNAK, nem tudnak tágulni.


A rugalmatlanabb péniszhez uakkor vegyesebb rugalmaságú fedőbőr társul, ebből a szempontból nehezebb ugyan, merevedés szempontjából azonban könnyebbnek tűnik a fitymatágító gyakorlatokat végezni. Uakkor egy esetleges TKM után a fityma visszanyújtására már NEHEZEBB "bőrmaradékot" találnini, amit a nyújtóeszközbe be le7 fogatni. :-(



Ennyi.

***


A korodat még mindig nem árultad el...


Üdv: EE

2011. márc. 24. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
31%

Te jó ég :(

Minek kellett az egészet levágni?

Én is nagyon sokat szenvedek vele, pedig már 20 éve volt a műtét, sőt, több is


Kiszáradt a makk teljesen, kérges, foltos és ronda, repedezik, néha fehéredik :(


Lyukak maradtak benne és cikkcakkos vágás is lett, mondjuk ez neked nem így van remélhetőleg, de a foltosodást nem lehet előre tudni, ezért nem szabad ezt megcsináltatni :(

2011. márc. 26. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
43%

Tapasztalatból (ez év januári):

-várd meg amíg kihullanak a varratok, ha utána sem forrt össze, és esetleg eláll a cerkától (nekem olyan volt), vissza a dokihoz korrekciós műtétre (5-10 perc),

-reggeli erekciónál, ha van tv a szobádban kapcsold be, mint figyelemelterelés, vagy olvass. (Nekem a műtét utáni első kb. 50 perces volt, mintha egy izzó vasgyűrű lett volna rajta)

-a nedvedzés el fog múlni, ne aggódj!

-a kamillás áztatás 4-5 percnél ne legyen több, és max napi 3-4 alkalommal (szépen gyógyítja a sebet, de nem szabad túlzásba vinni, erősen hámosít)

-amíg nincs rendesen összeforrva óvatosan törölgesd (sebnyugalom)!!!

2011. márc. 27. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!