Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 6 napja metéltek körül és...

6 napja metéltek körül és szétnyílt kicsit a seb, mit csináljak?

Figyelt kérdés

A varrás összetartsa de amikor finoman megérintem ott a bőrt széthőzódik 2 milimétert,nagyon kis erővel érek csak hozzá és olyan mint ha a bőr le lenne hajtva a sebbe bele és úgy varták volna öszze.

Ezt valószínű a reggeli erekcióim okozzák amik nem hagynak alaudni hajnali kettőtől reggel hatig bár már javul a helyzet mert a éjszakára betekerem akkor olyan érzés mindha volna fitymám és akkor nem ingerel semmi.

Emlitette a doki,hogy lesz egy új inger amit meg kell szoknom,csak nem gondoltam volna,hogy ez lesz a mellékhatása.

Nappalra is betekertem kicsit szorosabra persze nem nagyon,hogy nyomja a sebet össze.


A másik dolog amivel nem tudok mire vélni az az,hogy a fék helyén amit levágtak eléggé nedvedzik még mindíg és sárgás bőrszerű valami jön elöl rajta pár óránként de csak akkor látszik ha belemártok kamillába és felázik.

Először azt hittem,hogy genny de nem akar lejönni,de ha megázás után megtorölgetem akkor lejön.

Viszont mikor bekötöm sárgára fogja a kötszert.


2011. márc. 24. 10:50
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
9%
Azt hiszem, kicsit elhamarkodott volt a teljes körülmetélés :(
2011. máj. 15. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim válasza:

Ennyi idő elteltével mik a tapasztalatok?

Nekem is van egy apróbb sebszétnyílásom két varrat között, első nap már erekciónál szétnyílt. Amiket olvastam, és másnapra én is tapasztaltam, hogy elkezdett feltöltödni belülről, de sajnos minden nap áll a cerka, és eltűnt belülről az ami eddig töltötte volna fel.

Vérzés egyáltalán nincs már, viszont ott ficeg a bőr, ott a kis lukacska és szét lehet húzni.

Neked is hasonló volt, és elmúlt végül? Igaza lett dokibának?


(Ps: Nekem is orvosilag indokolt volt, gyerekkori sérülés miatt, szóval nem volt választás)

dec. 5. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!