Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 6 napja metéltek körül és...

6 napja metéltek körül és szétnyílt kicsit a seb, mit csináljak?

Figyelt kérdés

A varrás összetartsa de amikor finoman megérintem ott a bőrt széthőzódik 2 milimétert,nagyon kis erővel érek csak hozzá és olyan mint ha a bőr le lenne hajtva a sebbe bele és úgy varták volna öszze.

Ezt valószínű a reggeli erekcióim okozzák amik nem hagynak alaudni hajnali kettőtől reggel hatig bár már javul a helyzet mert a éjszakára betekerem akkor olyan érzés mindha volna fitymám és akkor nem ingerel semmi.

Emlitette a doki,hogy lesz egy új inger amit meg kell szoknom,csak nem gondoltam volna,hogy ez lesz a mellékhatása.

Nappalra is betekertem kicsit szorosabra persze nem nagyon,hogy nyomja a sebet össze.


A másik dolog amivel nem tudok mire vélni az az,hogy a fék helyén amit levágtak eléggé nedvedzik még mindíg és sárgás bőrszerű valami jön elöl rajta pár óránként de csak akkor látszik ha belemártok kamillába és felázik.

Először azt hittem,hogy genny de nem akar lejönni,de ha megázás után megtorölgetem akkor lejön.

Viszont mikor bekötöm sárgára fogja a kötszert.


2011. márc. 24. 10:50
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
68%
Előző vagyok... Az érzékenység az injekcióktól van (véraláfutás stb.) Ne aggódj, minden rendben lesz, nekem súlyos szűkület miatt kellett, és már teljesen jól működik, esztétikus, panasz semmi, (sőt!:)). A SOTE-n csinálták tb-re!
2011. márc. 27. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
26%

...egy SOTE nem képes másra, csak leamputálni mindent? Ez elég nagy csalódás :(

Annyi jó módszer van, miért kellett az egészet levágni, utolsó?

2011. márc. 27. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
68%
Igen súlyos f.szűkületem volt már addigra. A sok "okos" internetes tanács semmit sem ért. A SOTE-n mindenről tájékoztattak, (először a Flór Ferencben voltam) nagyon jó dokim volt. Meg kell, hogy védjem őket!!! Teljesen jó tájékoztatás, emberségesség, tisztelet, stb.!!!!
2011. márc. 27. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:

Hát reménykedem,hogy normálisan összefog forni,mivel már hullanak ki a varratok és még elölfordul,hogy arra ébredek,hogy véres a seb környéke,az alvás közben bekövetkező erekciók miatt pedig a mai már a kilencedik nap.

És kezdek megőrülni,azt hiszem a fegyülemlett cucc tényleg megy az agyamnak,hisz nagyon agresszív és kanos vagyok már szinte elviselhetetlenül,minden nap délig kb utána csillapodik és kontrolálhatóvá válik a folyamat.

Hát nem tudom mi lesz a vége de egyenlőre úgy tűnik,hogy visszatapadt a szétnyílt rész viszont másik 2 helyen is szétment bár ott a varrás tart,de éreztem mikor szétvált.

És legroszabb,hogy olyan az egész terület mindha kilenne ázva,mert bekötöztem állandóan,mivel a kötszertől olyan volt mintha lenne fitymám és így nem ingerelt,viszont a sebből szivárgó nedv miatt kiázott a bár a varratok körül és több helyen is berepedt ami elég kellemetlen és csúnya.

Lehet besegített a kenőcs is a kiázásba amit kaptam a dokitól mert azután kezdődött.Most naponta többször felitatom a nedvet és szellőzetetem ez segített valamenyit de nem sokat.

Jó nagy szívás ez így műtét után,remélem később jobb lesz.

Hámlásom már volt a makkon a kiszáradástól de azóta elmúlt,hogy beközöztem,lehet a dörzsölődéstől volt,feszes alsót nem merek venni,mivel egy részleges erekció és varratszaggatóan fájdalmas tud lenni egy olyanban.

Egyébként kérdeztem a részleges metélést de azt mondták azzal nincsenek jó tapasztalatok,hát nekem eddig ezzel sincsenek,de remélem később jobb lesz.

2011. márc. 27. 20:19
 15/22 anonim ***** válasza:
28%

A RKM (részleges) ellen az orvosok egy része a visszaszűkülés félelme miatt érvélnek, azonban ez nagyban függ attól, hogy az illető a műtét után mennyire figyel oda a fitymájára? Tornáztatja-e, húzogatja-e utána? Mert ha nem, akkor persze nagy a kockázata a visszaszűkülésnek. Azonban ha az RKM után húzogatják a megmaradt fitymát, esetleg vmiféle fitymarekonstruáló módszerrel visszanyújtatja magának, akkor az nem fog már visszaszűkülni... (csak ezt éppen "elfelejtik" a dokik megemlíteni, ezért is beszélnek rá sokszor sokunkat a számukra sokkal kényelmesebb TKM-re (teljesre)). Ennek áldozata lettél most te is, hogy így jártál.


Segíteni meg próbálnánk (magam részéről meg "próbálnék") segíteni, de a néma gyermeknek anyja sem érti a szavát... do.Ob


EE

2011. márc. 27. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
74%
:(
2011. ápr. 1. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:

Bocs,hogy nem válaszoltam,de azóta többször voltam dokinál és megnyugtatott,hogy minden rendben.

Több helyen nem fort össze a seb még va pár ponton már rendben van,kaptam egy antibiotikumos kenpcsöt és egy fertőtlenítő oldatot és napota egyszer kamilláznom is kell de azt már csak egyszer.

És a reggeli erekciókra is kértem valamit Betadine tablettát kaptam,eddig nem sokat ér de mintha kevésbé ágaskodna a szerszám,így legalább már aludni tudok.

A szétnyilt helyekre pedig azt mondta,hogy majd idővel kitöltődik és összefor,kérdés,hogy fog kinézni,de az már a jövő az érdekel a legkevésbé.lesz amilyen lesz csak jól működjön.

2011. ápr. 2. 15:15
 18/22 anonim ***** válasza:

Reméljük, jól fog neked alakulni


Nekem pl nem működik, 20 év telt el a műtét óta

2011. ápr. 3. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
8%

Nekem is csak paráim vannak a körülmetélt péniszemmel, pedig sok éve volt a műtét

Nagyon gáz, úgy, ahogy van


Olyan meg nincs, hogy egy szűkületre csakis teljes körülmetélés legyen a "megoldás". Ez hülyeség. Simán csak kényelmes a doki. 2011 van.


Megéri a pénzét a SOTE


Sajnálom azokat, akik hozzám hasonlóan elveszítették az egész előbőrt. Nem viccből nőtt az oda, ahogy a szempillánk és a körmeink se tréfából vannak rajtunk

2011. máj. 1. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:

Időközben több helyen is szét nyílt a seb,de a doki azt mondta nem gond csak tovább tart,míg összefor.

Mindenesetre ha valaki hasonló cipőben járna elárulom,hogy a ragtapasz csodákra képes és negy terhet levesz a varratokról,csak kár,hogy későn jutott csak eszembe :(

2011. máj. 2. 12:52
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!