Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Lehetséges, hogy a probléma...

Lehetséges, hogy a probléma csak lelki eredetű volt?

Figyelt kérdés

A barátomnak kb egy éve volt egy műtéte. Az orvosok elcsesztek valamit, ami miatt most merevedési gondjai vannak. Azt mondták, hogy kb másfél év, és minden rendbe jön remélhetőleg. Éppen valamelyik nap próbálkoztunk volna a szexszel, de nem jött össze. Ezután mondta el, hogy mi ez a problémája. Miután megbeszéltük, ölelgettem, meg puszilgattam, és felállt neki... Lehet hogy ez a gond csak lelki eredetű volt? Mit gondoltok?

Előre is köszi a válaszokat:)


2011. ápr. 1. 17:07
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha rendesen volt merevedése,akkor valószínű,hogy csak lelki dolog áll a háttérben.Egyébként milyen műtétje volt ami nem sikerült?Valamint mennyi idős a párod?
2011. ápr. 1. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Vakbélműtétje volt, és ott a környéken elbabráltak valamit:S Amúgy 20 éves.
2011. ápr. 1. 17:30
 3/7 anonim ***** válasza:
Ez az én véleményem.Nem kell vele egyetérteni,de szerintem a vakbélműtéttől kizárt hogy merevedési problémája legyen.Szerintem próbál téged és magát is ezzel nyugtatni.Érdemes lenne felkeresnie egy andrológust.A libidója nem csökkent?
2011. ápr. 1. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Lelki eredetu, ennek a volt mutethez semmi koze.
2011. ápr. 1. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem tudom, nem túl régóta vagyunk együtt. Lehet nem is vakbél, valami has környéki, a köldöke alatt van a heg, egészen le, elég hosszan.
2011. ápr. 1. 19:45
 6/7 anonim ***** válasza:

19:45

A vagbel hegnek a jobb oldalon kell lennie. TEhat barmifele mas mutet is lehetett.

Biztos, hogy lelki eredetu volt, tehat szeresd a parodat s igy tudsz Neki segiteni.

2011. ápr. 2. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Valószínűleg herevisszértágulattal műtötték.Nekem is volt ez a műtétem,de ez nem okoz merevedési problémát.
2011. ápr. 2. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!