Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ez enyhe fitymaszűkület lenne?

Ez enyhe fitymaszűkület lenne?

Figyelt kérdés

sok oldalt és kérdésre adott választ elolvastam már, de sajnos még mindig nem tudom. Tehát ha merev állapotba hátra húzom akkor a makk mögött egy gyűrűt képez a bőr amit még hátra tudnék húzni de ugye mindig vissza gyűrűződik a bőr a makk alá.


"a fityma hátracsúszása fájdalmas, a makk mögött egy szorító gyűrűt képez és a közösülés fájdalmat okoz."


nem mondanám hogy fájdalmas, és azt se hogy szorító csak érdekesen néz ki, nem úgy mint ahogy kéne. Egyébként régebben nem tudtam a makk mögé húzni de most már megy.


Szóval ez a makk mögötti gyűrű azon kívűl hogy ront az összképen más negatív hatása lehet? és lehet kezelni műtét nélkül is?


2011. jún. 5. 23:10
 1/10 A kérdező kommentje:

"Ha a szűk fityma a makk mögé csúszik, ott gyűrűszerűen elszűkíti a péniszt és a makkban való keringést gátolja, akkor a megduzzadt makkon keresztül a fityma már nem húzható vissza. Fájdalmas, a pénisz egy részének elhalásához vezet."


Ettől ijedtem meg a legjobban ezért is akarom valahogy kezeltetni eltüntetni.

2011. jún. 5. 23:12
 2/10 anonim ***** válasza:

Szerintem túlaggódod és túlmisztifikálod ezt az egészet. Ennyire azért a saját érdekedben nem kéne agyalnod rajta. Azt kell eldöntened magadban, pontosan mi a bajod!? Ha az a bajod, hogy merev állapotban nem megy hátra teljesen a fitymád vagy az, hogy hátramegy a makkod alá, de ott így egy gyűrűszerűség körkörösen összehúzza, mint a homokóra áteresztőjét, akkor fitymaszűkületed van, és arra számos megoldás létezik.


De ha csak körbenéztél volna ezen az oldalon a kérdésed kiírása helyett, akkor is találtál volna több olyan topikot is, amelyben hasznos tanácsokra mutató linkek is vannak. Az egyik az ez,...

http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__ferfiak-egeszsege__1..

...és nem is kellett különösebben keresnem.


Alaposan nézd át az oldalakat, és ha még mindig van kérdésed akkor ott lesz kihez címezd. Rendicsek?


Ennyit meg ne filózzál ezen az egészen, mert beleőrülsz!

Hány éves vagy?

2011. jún. 6. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Át néztem már ezeket az oldalakat és nincs válasz. Engem az érdekelne hogy ez milyen mértékű ez a fitymaszűkület és hogy kezeltetni kell e?


Amikor hátravan húzva a makk mögé akkor egy gyűrűt képez de nem szorít ez a gyűrű.Simán vissza tudom tolnia a fitymát a makkra, és simán még jobban hátra tudom húzni így ilyenkor a gyűrű eltűnik de amint elengedem visszamegy a bőr ebbe a gyűrű formába.

2011. jún. 6. 12:55
 4/10 anonim ***** válasza:

Nekem is visszamegy...ez nem fitymaszűkület... az a fitymaszűkület, mikor nem tudod rendesen hátrahúzni a fitymád.


Ha nem fáj/nem szorít/nem húzódik mi a bajod?

2011. jún. 6. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ez fitymaszűkület. Én is ugyanúgy voltam, mint te. Korábban nem tudtam teljesen hátrahúzni a bőrt, most már megy, de az a gyűrű-szerűség ugyanúgy ott van. Én most fogok vele orvoshoz menni. Elvileg először egy krémet ír fel, amivel egy ideig kenegetni kell, ha nem változik (és általában nem szokott), akkor műtét...
2011. jún. 7. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

21:42


Vagy nem értettem a kérdést, vagy te vagy hülye.

Ha a makkról teljesen hátra tudod húzni, de utána nem marad ott, hanem visszacsúszik a fityma az nem fitymaszűkület!

És ezen mit műtenének meg?

2011. jún. 8. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ha a gyűrű ott van, és még csak minimálisan is szorít, az szerintem is fitymaszűkület, függetlenül akkor, ha az hátrajön-e teljesen. Ismerek olyat akinek ugyancsak hátrajön, bemetszették neki, és most jó. De erről és a többi megoldási lehetőségről információkat a fent megadott link is tartalmaz.


Kérdező, amúgy mennyi a korod?

2011. jún. 8. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

"Át néztem már ezeket az oldalakat és nincs válasz. Engem az érdekelne hogy ez milyen mértékű ez a fitymaszűkület és hogy kezeltetni kell e?"


Azt itt hiába kérdezed, mi nem vagyunk orvosok, ezt csak orvos tudná megmondani, vagy valaki, aki hozzáért. Ha itt keresel egyértelmű válaszokat, pontatlan infók alapján, annál félő, hogy bakot lősz, ha hozzászólásokra alapozol diagnózist, mert ez, amit csinálunk, olyan mint a kísértetjárás: Senki sem látta, mégis mindenki beszél róla...


Telhetetlen meg ne legyél! Aki keres az talál, de csak, ha nem felszínesen keres. Te is találtál volna válaszokat, ha alaposabban megnézted volna a fenti link alatti linkeket!

2011. jún. 8. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ha nem szorít, akkor meg nincs gyűrű, ami látszódjon.


Valami itt nem stimmel. A Kérdezőnk sztem túlbonyolítja a kérdést, vagy pontatlan információkat ad, ráadásul még a korát sem árulta el.

Az olvasás nem minden, kedves előző. Néha egy kicsit a szavak mögé sem ártana pillantani. Ha számodra ez magas, akkor sajnálom.

2011. jún. 9. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 petifsdfsdfs válasza:
nekem az van,hogy ez a gyűrű akkor szorít mikor merev állapotban van és a bőr vissza se csúszik egész makk kint van mindíg...
2013. aug. 15. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!