Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 14 éves fiu vagyok és fitymasz...

14 éves fiu vagyok és fitymaszükületem lett nem merem elmondani anyukámnak mit tegyek?

Figyelt kérdés
2011. jún. 20. 19:45
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
én is nagyon féltem el mondani.. semmi nem történt.. elmentünk sebészetre, és helyre rakták.. a nővérke meg k*rva jó csaj volt :DD
2011. jún. 20. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat
2011. jún. 20. 20:01
 13/23 anonim ***** válasza:
97%
Mi, csak úgy műttesse meg magát? "Szia anya, ma hoztam egy 4-est matekból, a suliban spenót volt az ebéd, megműttettem a fitymámat és találkoztam Tomival a buszon!"
2011. jún. 20. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim válasza:
XD
2011. jún. 20. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
na ez vicces volt de maradjunk a témánál menj orvoshoz ez nem játék vagy nem mész akkor úgymarad te tudod
2011. jún. 21. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

no nézzük

milyen mérvű a fitymaszűkületed?

korábban hogyhogy nem volt?

vagy akkor még nem recskáztál?

hátra tudod húzni a fitymád normál állapotban?

és amikor merevedésed van?

ha nem, sikísítóval (krém) igen? vagy a fürdőkádban? vagy ha nem, mennyire nem, teljesen, félig-meddig?


miért kérdezek ennyit:

ha nincs teljes fitymaszűkületed, akkor tudod tágítani

sikosítva huzigáld sokat

ezt megteheted a fürdőkádban ülva a vízben, vagy vmilyen vízbázisú krémet használva

2011. jún. 21. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

és ha metélés, akkor lehetőleg kerüld el a teljest

inkább z plasztika


olvasgass fitymaszűkületes kérdéseket, van belőlük itt jónéhány

2011. jún. 21. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

Urologushoz vizsgálat céljából elmehetsz egyedül is ahol kérhetsz tanácsot hogy mit lehetne tenni.De ha műtéti beavatkozásra lenne szükség ott szülői engedély kell hozzá.


Ha lankadtan csúszik a bőr és állva meg egy kicsit,akkor ha meleg vízben húzogatod,óvatosan,nem erőltetve,lassan és rendszeresen akkor lazulhat a bőr és a maszturbálás is segíthet,de óvatosan kell csinálni,mert ha durva vagy berepedezhet a bőr.


próbáld a fürdéskori húzogatást ki és ha kell menj el urologushoz vizsgálatra és ott majd tudsz tanácsot kérni.Akár haver,rokon is elkísérhet oda.Azt meg mondt meg ha kell hogy te körülmetélést nem szeretnél,minden más megoldás érdekel.


Mennyire tudod állva és lankadtan hátra húzni?

2011. jún. 23. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Anyukád elé meg nyugodtan oda állhatsz és mond neki azt anyu nagyon komoly dologról szeretnék veled beszélni,ne ijjedj meg,azt hiszem fityma szükületem van és szeretném kezeltetni,és szeretném ha segítenél benne,hogy hova forduljunk és hogy helyesen döntsünk.
2011. jún. 23. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

Nekem megcsinálták a teljes körülmetélést és az nagyon gáz.... 20 éve csak szívok vele és egyre rondább és egyre több baj van vele

Lebeszélnélek róla, de van egyéb módszer is, jópár (bemetszés, plasztika, részleges metélés)

Vigyázz magadra és ha teljes körülmetélésre akar valaki rábeszélni, akkor hagyd ott, ha jót akarsz!

2011. jún. 26. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!