Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fityma szűkület kezelése? -...

Fityma szűkület kezelése? - többi lent

Figyelt kérdés

Üdv


Azt hiszem fityma szűkületem van. Alapjáraton visszatudom húzni de amikor merevedésem van akkor nem húzódik magától vissza és nem is tudom visszahúzni, talán a fékem is rövid.

A kérdésem az lenne, hogy van e olyan kezelés ami körülmetélés szerű illetve 'gyakorlással' lehet e ezen javítani.

Kb 2 hónapja -ha merev- próbálom óvatosan visszahúzni, tágítani és kb félig vissza is tudom húzni de nem nagyon megy tovább. Ettől a 'gyakorlástól' károsodhat a fityma vagy a makk?


A válaszokat előre is köszönöm


2011. jún. 22. 18:15
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Keress jó orovost nézesd meg magad,de metélni ne hagyd magad,kérd meg hogy mondja el az össze lehetőséget,mert te nem szeretnél semmiképp se metéltetni.


Na mire jutottál,mikor mész el dokihoz?

2011. jún. 26. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
A kommentek után olvasgattam a témában, a teljes metélést pedig mindenképpen elkerülöm.
2011. jún. 26. 19:54
 13/14 anonim ***** válasza:
a meleg vízes húzkodást csináld továbbra is,de menj orvoshoz vele,több lehetőség is van,használd ki erre a nyarat.
2011. jún. 27. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

44%-osknak!


Meleg vízben fürdés közben óvatosan,lassan,rendszresen húzogasd a bőrt attól lazulni fog és idővel mindig kicsit jobban hátrább tudod majd húzni a bőrt!


De nyugodtan keress meg egy urologust 14 éves kortól mehetsz egyedül vizsgálatra,vagy haver,imerős kíséretében,csak ha orvosi beívatkozásra kerülne sor akkor kell kis,vagy fiatal korú gyerek szülőjének beleegyezése.Szóval egyedül is lemehetsz hogy megvizsgáljon,aztán elmondja milyen módszerekkel lehetne helyre hozni a szükületet,azt meg megmondhatod ha metélést javasolná,hogy te azt semmiképp se szeretnéd.


De menj el mutasd meg egy orvosnak,abból még nem lesz baj.

2011. jún. 27. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!