Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fitymaszűkület merev állapotba...

Fitymaszűkület merev állapotban, orvosi beavatkozást igényel? (Több infóért lent)

Figyelt kérdés

Alap állapotban, teljesen visszatudom húzni a fitymámat fájdalmak nélkül, azonban merev állapotban is visszatudom húzni, de akkor csak kicsit, annyira, hogy a makkom feje kilátszik, a vastagabb része alul az már nem, ez eddig nem is fáj. Először azt hittem, hogy fék probléma, de voltam orvosnál megnézte, fékkel valóban voltak problémák, meg is műtötték, de a fitymámra nem mondta, hogy baj lenne.

Önkielégítéskor nem szokott fájni, ha nem próbálgatom tovább húzogatni a makk alá.

Kérdésem: Ez így is nagy probléma, később lehetnek gondjaim emiatt?


2011. aug. 7. 18:18
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Itt van a teljes körülmetélés, de ezt nem ajánlom, mert a makk szabadon marad, kiszáradhat később nagyon, érzéketlenné válik, foltosodhat stb.

http://www.youtube.com/watch?v=ZXQG12YfrSs&feature=related

2011. aug. 11. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 szamo77db ***** válasza:

Figyelj! Köss magaddal egyezséget! Nem vagy köteles eltűr-

ni semmilyen orvosi kezelést, kivéve ha életmentésről van szó! Tehát: menj el az orvoshoz, kérj véleményt tőle és ha

nagyon nem akarod, akkor nem engeded! De azzal légy tisz-

tában, hogy az állapotod alakulásáért ezután te és csak te

vagy a felelős! Én sem akartam 32 évesen a mandula-műtétet

de már hullott a hajam, fájtak az ízületeim, sőt, elmagya-

rázták, hogy még a szívemet is megtámadhatja, ezért ki

kell venni! Kénytelen voltam belemenni!

2011. aug. 11. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
78%
A teljes körülmetélést leszámítva a többi, fitymaproblémára kitalált megoldás mind jó, nem kell félni ezektől. A teljes körülmetélés az, ami nagyon nagyon gáz
2011. aug. 29. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 szamo77db ***** válasza:

Ha minden madzag szakad és tényleg meg kell műteni, kérd,

hogy altatásban csinálják! Nekem 20 éve vesekövem volt, fetrengtem a fájdalomtól, be kellett feküdni az urológiára

és az egyik kórteremben fitymaszűkület műtétre várt egy kb. 15-16 éves srác. És őt elaltatták, rövid narkózist

csináltak és úgy műtötték meg! 15 perc múlva hozták is

vissza! Aztán persze sebfájdalma volt, de a műtétet

átaludta! Remélem, a szüleid melletted állnak!

2011. aug. 30. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
78%
Kerüld el a teljes körülmetélést, azt tudom tanácsolni
2011. aug. 30. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!