Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » SűRGŐS! Melyik kórházba...

SűRGŐS! Melyik kórházba menjek el fitymaszűkülettel?

Figyelt kérdés
Fitymaszűkületem van, de szerencsére nem olyan komoly, ettől függetlenül szerintem műteni fognak. Hova menjek? Budapesti vagyok, 17 éves. Heim Pálban volt már egy fitymafék műtétem, de szerintem nem csinálták meg rendesen, szóval oda nem szívesen mennék vissza...
2011. szept. 12. 12:06
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:

Az anyagiak pedig fontosak, az állami dokik meg lutri, hogy milyenek... én nem ijesztegetni akarlak, de vagy rengeteg pénzbe kerül majd, vagy meg se lehet majd oldani, hogy helyrehozzák utána, ha valami gondod lesz, ezért igenis előtte kell nagyon utánajárni, hogy ki az, aki tisztességesen megoldja, a legtöbb fitymát megtartva stb.

Ez több tízezer Ft, könyörgöm, NE EZEN SPÓROLJ, én most kb minden pénzemet erre tartogatom, hogy megoldjam, azt a bajt, amit talán most te okoztatsz magadnak. Utána már késő bánat... te tudod, a te dolgod, majdnem felnőtt vagy. Simán hagyhatod, hogy teljes körülmetélésre megdumáljon egy X kórház hentese, utána meg a vállukat vonogatják.


Az pedig, kedves EE tök mindegy, hogy mikor csinálta valaki a műtétet, ha még utána ott dolgozik és se ő, se az intézmény nem vállalja a felelősséget és RÁADÁSUL ILYEN DUMÁVAL jönnek, hogy miért nem szóltam 5 éven belül, ha most rontanak el valamit és mondjuk a kérdező 17 évesen nem kezd szexuális tevékenységbe 5 évig (ami simán előfordulhat) akkor neki is elúszik a kártérítés lehetősége, ez szerinted tisztességes? Gondold már végig...

2011. szept. 17. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
Szerintem vértezd fel a lelked mindenre, amit csak hallani fogsz, és menj, és menj, és kérj másod-, harmad-, negyed-, ötöd-, hatod-, ésígytovább-véleményt minden háziorvosnál, korhazban, SZTK-ban, stb, ahova csak van kedved elmenni.
2011. szept. 17. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:

OFF: Amíg ezen rágódsz, és -- mégha teljes joggal is, de -- sopánkondsz, önsajnálkozol, az Élet elúszik melletted, és az egész életed még nagyobb szenvedés lex, mert nem elég az elcsexett farkad, még magadat is mérgezed ezzel a hozzáállással.

Ne a múltadon rágódj, hanem a jelennel és a jövővel foglalkozz! :-o


Te nem ismered fel, micsoda le7őséget kaptál az élettől ezzel az elcsexett farokkal! Azzal pedig, amit most csinálsz, éppen nem haxnálod ki, hanem elszalasztod azt!


Mondom,... Vedd fel a kapcsolatot a kanadaival, ő megcsinálta a hazájában! CSINÁLD MEG TE IS!!

(Azért kaptad a segítséget.) :ON



Üdv: EE

2011. szept. 17. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:

"nem ismered fel, micsoda le7őséget kaptál az élettől ezzel az elcsexett farokkal! "


?????????????????

Micsoda lehetőség...? Micsoda?

2011. szept. 19. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
EE néha egész jó tanácsokat ad, de ezt a cinizmust nem értem, igazán érdekelne, milyen lehetőséget kap az ember azzal, hogy lecsonkolják egy testrészét
2011. okt. 7. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 Dr.Sárközy Sándor válasza:

Tisztelt Blogozók!

A napokban véletlenül bukkantam a bejegyzéseikre. Alábbiakban szeretném tájékoztatni Önöket arról, hogy egyikük "Haláldoki"-ként emlegetve, és nevemet is (Dr. Sárközy Sándor) feltüntetve rólam valótlanságokat állít, konkrétan azt, hogy az általa kifogásolt fityma műtétet én végeztem volna. Ismerem a fiatalembert (V.V. 1978.04.21.), mert 2001-ben álnéven hónapokig zaklatott, sőt fel is keresett. Akkor a kórházi dokumentációban végzett némi kutatás után be tudtam azonosítani a személyét, és azt is, hogy ki végezte a műtéte(i)t, amely(ek)ben én nem vettem részt. Közöltem is vele a tévedését, mire nem jelentkezett többet. Én ezt a fiatalembert soha nem kezeltem, más pedig nem keresett hasonló panasszal.

Dr. Sárközy Sándor

2018. jan. 19. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!