Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A fiam 12 éves, már 2 éve...

A fiam 12 éves, már 2 éve szörösödik (honaalj, herék), de a pénisze nagyon kicsi és vékony, fél kisujnyi. Van valami, amivel növelhető ebben a korban (pl:hormonkészítmények? )? nem akarom, hogy felnöttként alkoholista, vagy öngyilkos legyen.

Figyelt kérdés
2011. szept. 26. 11:55
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
64%

"a szőrösödés megjelenésével párhuzamosan elindult-e a serdülés folyamata"


Hát pedig ezek bizoyn nem egyszerre tortennek - hala istennek. Még igy is nehez lelkileg feldolgozni, igy is tul gyors. Nekem 7 evesen kezdett noni a cicim, 9 evesen szorosodni a honaljam, 10 evesen a puncim, es 11 evesen menstrualtam. Ez mar eddig számolva is 4 év.

A cicim 12-13 eves koromig még nőtt, osztalytarsaimnak még akár 20 éves korukig is (sőt most, 33 eves korom utan is hirtelen nott még), csontozatom, testalkatom meg még tovabbi 10-15 evig valtozott, a lábméretem is.

2011. okt. 11. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
44%

Szerintem nem kell még orvos,eleve sok fenőttnek semlesz óriási,szinte már logó heréje,van akinek kisebb heréi vannak és tökéletesen működnek.Itt meg egy 12 éves kiskamaszról van szó.Aztán van aki elkezd szőrősdni de csak 15-17 éves korára nő meg a pénisze és heréje,mert más ütemben fejlődik.A szőrősődés eleve jó jel,ha lesz előváladéka,magömlése,majd spermája az megint jó(13-16 éves korig normális).



Eltérő ütemben fejődünk és van vér és hús pénisz is,itt az előttem lévő is leírta párjának alíg pár cm lankadtan,de állva meg sokszorosára nő.Attól hogy az apjának lankadtan is viszonylag nagy,az egy dolog,mert a nemiszervek,vagy nőknél a mell méretét genetikailag nem örököljük.Hány nő van,ahol nagy mellű az anya a gyerek meg kis mellű lesz,fiúknál úgyan így van lehet nagy van lankadtan az apának attól még a fiáé lehet kicsi és csak állva nagy.


Egyenlőre nem kell orvos,arra figyelhetsz továbbra is hogy minden rendben van e,rendesen tisztán tartsa és ha aggasztja akkor ülj le és beszélgess el vele a fejlődésről,hogy különböző képpen fejlődhetnek az emberek,a hús és vérpéniszről is beszélhetsz.


Beszélges vele,nyugtasd meg,de ha csak ő nem hozza fel,ne hozd elő a méretét,mert ne hogy úgy érezze vele valami baj van.Ha te elfogadod így,szereted akkor nem lesznek gondjai se,van akinek felnőtt korban is kicsi van mégis családja lett,nem csak a méret a lényeg.


És ő még annyira fiatal,még bármi lehet,attól hogy most kicsi van neki,nem zárja ki hogy majd nagy lesz,de ha nem akkor is megtalálhatja a párját,nem mindenkinek van nagy.

2011. okt. 11. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
62%
Már elnézést de te a 12-éves fiad fütyijét nézegeted? egyébként a pénisz 18 éves korig nőhet amúgy a nemi szervek szőrösödése már 8-éves korban is lehetséges de a pénisz és az ondó termelése kihúzódhat 15 éves korra! ha akkor is ekkora marad akor menjetek orvoshoz esetleg de nem csak nagy péniszűekből áll a világ!
2012. máj. 14. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim válasza:
69%
nyugi én 17 vagyok és csak 10 centis ha feláll na aggodj az enyém is kicsi .
2012. máj. 26. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 János Géza válasza:
18:37 --> hát neked elég kicsi lehet, mert nekem 13 éves koromban volt 15 centi állva, petyhüdten pedig 9cm, akkor képzelj el most!
2012. júl. 23. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
most már 42
2012. júl. 23. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim válasza:
Emiatt ne aggódj , ha a mérete nem megfelelő az nem jelent semmit, mert még gyerek !
2013. márc. 28. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim válasza:
mekkora most a mérete ?
2015. szept. 3. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
Eltelt már majdnem 5 év minden rendben a fiad méretéve?
2015. dec. 17. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim válasza:
farka mekkora lett ?
2017. szept. 26. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!