Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mit tehetnék a barátomért?

Mit tehetnék a barátomért?

Figyelt kérdés

Elkezdtünk szexuális életet élni, és elég hamar elmegy. Van, hogy még nem is történik semmi, van, hogy 1-2-3 perc. Elsők vagyunk egymásnak, beszéltünk, hogy eléggé sok felé jár az esze is, nem tud csak egy dologra koncentrálni.

Igazából nekem tökéletes így, mert kézzel is nagyszerűen ki tud elégíteni, illetve miután elmegy is merev marad még sokáig. De bánt, hogy ő nem igazán élvezi, illetve gondolom zavarja is a dolog, mert véleménye szerint lehetne jobb is.

Nem tinik vagyok, jóval 20on túl. Érdekelne, hogy fiúk, hogyan tudnék én segíteni, illetve tenni azért, hogy még így is élvezze a dolgokat? Mert nagyon bánt, hogy velem annyit foglalkozik, de én vele alig, mert elmegy, és utána érzem, hogy bezárkózik. Mert ha szeretkezünk is csinálja még utána, kitesz magáért, de szeretném, ha ő is azt mondaná, hogy ezt élvezte.

Tudom, hogy idővel jobb lesz, és tovább fogja bírni, de mégis. Adjatok tanácsokat. Meg arra is kitérhettek, hogy hogyan kezeljem a dolgot? Mármint elmegy, és utána én még szeretném kényeztetni, de nem tudom akarja-e, szeretné-e. Illetve hasonló problémával küzdő fiúktól kérdezném, hogy hogyan tud a barátnőtök támogatni? Milliószor elmondom, hogy nekem nagyon jó, és élvezem vele még így is, de akkor is olyan kedvetlen.


2011. okt. 9. 15:20
 1/4 anonim ***** válasza:
pozícióváltás, prosztatamasszázs
2011. okt. 9. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
más pózok kis türelem, esetleg előtte egy kis nyugtatás a barátodnak h ne izguljon ne érezze teljesítménykényszernek az egészet.
2011. okt. 9. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Figyelj Az en baratommal is pont igy voltam de en batoritottam mert o hamar el ment es ez idegesitette .Eleinte 5 percet sem csinaltuk es elment de aztan 1;2 orat is birtuk es en eltuttam menni ketszer is mig o egyszer .Ne aggodj .Csak azt tanacsolom ne stresszelje magat es minden rendben lessz .A stressz aaz oka mindennek .sok sikert
2011. okt. 9. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Pedig elhiheted ez az a terület nálunk fiúknál, ahol legtöbbet tud befolyásolni a gondolatunk. Próbáljon meg egy teljesen asszexuális témára gondolni, felsorolok pár példát: szerelés/bütykölés, tudományos műsor, programozás, meló, fiú haverokkal társalgás, xal ilyesmi. Ezek elvileg kéne segítsenek a problémán.
2011. okt. 12. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!