Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ez lehet here-visszaértágulat?...

Ez lehet here-visszaértágulat? (varicocele)

Figyelt kérdés

Eléggé meg vagyok ijedve. Olvastam erről a betegségről, és mgnéztem magamnak, biztos ami biztos, és... ha úgy fogom meg, hogy a bőr feszüljön, akkor látszanak az erek a herémen. Mind a kettőn, a balon egy kicsit jobban. Vékonyak, piros színűek, nem dudorodnak ki és a legkevésbé sem fájnak. Még azt is hinném, hogy ez normális (az-e?), de az paráztatott be, hogy a balon jobban látszanak, min a jobbon, ami erre a betegségre igaz, úgy tudom.


Esetleg bárhol a neten vannak fent képek arról, hogy néz ki az ilyen? Tudom, hogy ez elvileg intim dolog, de nagyon szeretném tudni megállapítani, hogy most van-e bajom vagy nincs. Ha van, akkor pedig az ijeszt meg, hogy ki tudja, mióta...


Szerintetek?


20/F


2011. okt. 25. 00:54
 1/5 anonim ***** válasza:
a bal heréd lejjebb van, mint a jobb? már ne haragudj az intim kérdésért, de ha egyszer erről kérdeztél....
2011. okt. 25. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Kicsit lejjebb van, igen.
2011. okt. 25. 01:59
 3/5 anonim válasza:

akkor valószínű hogy here viszértágulatod van. mint nekem.

De nyugi, nincs belőle olyan eget rengető nagy baj!


Majd ha gyereket szeretnél, akkor kell valószínű hogy megműteni ott lent, de ez sem biztos.

Annyiból áll az egész hogy eres a bal heréd. Ami annyit tesz hogy kicsit magasabb hőmérsékleten "dolgozik" a here. Így jó pár spermium elpusztul, és kevés lesz az ondóban.

2011. okt. 25. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Hát nem örülök... mintha nem lenne így is elég bajom az életben, még ez is... Elmegyek dokihoz, kíváncsi vagyok, mit mond, de már ha egy kis esélye is van, hogy azok közé tartozok, akiknél ez terméketlenséget okoz... az én epikus pechemet ismerve nem kecsegtet sok jóval.


Fogalmam sincs, mióta lehet ez meg, ez a legijesztőbb az egészben. Lehet, hogy évek óta beteg vagyok, akkor meg talán lőttek a gyereknek.

2011. okt. 25. 20:20
 5/5 anonim ***** válasza:
ha csak kicsit, akkor (ha ez is a bajod) még kezdeti stádiumban vagy. mindenképp menj el orvoshoz, és ne aggódj, ettől még jó eséllyel lehet gyereked. tény, hogy a 2. hozzászólásban leírtak miatt csökkenhet a nemzőképesség, de azért nem eszik olyan forrón a kását. nem csak akkor kell műteni, ha gyereket szeretnél. előrehaladott állapotban elég fájdalmas is, sajnos
2011. okt. 25. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!