Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fiúk, szerettek mezítláb lenni?

Fiúk, szerettek mezítláb lenni?

Figyelt kérdés
Ha a hőmérséklet és a körülmények engedik, akkor szívesen mezítlábaztok? Mikor és hol jártok mezítláb?

2011. nov. 21. 09:36
1 2 3 4 5
 31/44 anonim ***** válasza:
58%
isten ments, rajtam mindig van zokni, akkor is ha otthon vagyok, kívéve alvásnál. Télen viszont ha fázok akkor abban alszok el de reggelre már nincs rajtam a zokni. Utálok mezítláb lenni, reggel azzal kezdem h felhúzom a zokni télen- nyáron
2012. szept. 11. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/44 anonim ***** válasza:
89%

Otthon szinte mindig mezítláb vagyok.Te is lábimádó vagy?


25/F

2013. márc. 24. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/44 anonim ***** válasza:
37%
Nem különösebben, de nem is utálom. Mármint itthon vagy strandon nem utálom. De amúgy mindenhol máshol nagyon férfiatlan és karakter nélküli hülyegyerek imázsnak tartom a férfi mezítlábaskodást. Mármint az ilyen papucsos szandálos viseletre gondolok. Strandon kívül ultragáz.
2013. márc. 24. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/44 anonim ***** válasza:
92%

Imádok :D

A zokni meg a cipő olyan, mintha valami kalodába zárnám a lábam.

Előttem írta is valaki, hogy lábfetisiszta, én ezt azért nem mondanám, de tény, hogy nagyon tetszik a lábfej látványa és a mezítlábaskodás :D

2013. márc. 25. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/44 anonim ***** válasza:
100%
igen imádok
2013. máj. 13. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/44 anonim válasza:
0%
Én mezítláb cipőben járok mindenhová nyáron mert utálom a zoknit, télen is csak harisnyanadrágot átlátszót vagy feketét (nőit) veszek fel ! Fiú vagyok !
2013. jún. 27. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/44 anonim ***** válasza:
51%

A környezetemben ezzel kissé különc vagyok, de rajtam szinte mindig van zokni. Télen-nyáron. Zavar, ha mezítláb vagyok, nekem az kényelmetlen. Csak éjszaka nem viselem, de akkor meg alszok, szóval értelem szerűen nem tud zavarni a hiánya, hiszen nem is vagyok magamnál. :)

19/F

2013. aug. 5. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/44 anonim ***** válasza:
90%
Az utolsó hozzászólóhoz hasonlóan éreztem én is az ő korában, aztán egyre inkább leszoktam róla, úgyhogy otthon mindig mezítláb vagyok, az irodában csak nyáron. :)
2013. aug. 5. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/44 anonim válasza:
Igen imádok! Utálom a zoknit ! Edzéseken pedig mindenki mezítláb van ott nem is szabad zokniban lenni
2018. jún. 25. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/44 anonim ***** válasza:
Igen, nagyon, de legjobban azt szeretem, ha minél többen vannak mesztélláb körülöttem.
2018. jún. 25. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!