Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fiúk, szerettek mezítláb lenni?

Fiúk, szerettek mezítláb lenni?

Figyelt kérdés
Ha a hőmérséklet és a körülmények engedik, akkor szívesen mezítlábaztok? Mikor és hol jártok mezítláb?

2011. nov. 21. 09:36
1 2 3 4 5
 41/44 anonim válasza:
Otthon szinte mindig mezítláb vagyok és edzésen sem kell zoknit venni! Imádok mezítláb lenni. A zokni fölösleges, élvezzük ki azt az időt amikor mezítláb lehetünk
2019. máj. 3. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/44 anonim ***** válasza:

Itthon egész évben mezítláb vagyok (kivéve, ha vendégek jönnek, de nyáron akkor sem húzok zoknit), van, hogy teljesen, de általában papucs van rajtam.

Nyáron utcán is mezítláb, szandálban járok, kivéve, ha ki kell öltözni valahova, akkor zokni és zárt cipő, esetleg szandálcipő, vagy vékony vászoncipő mezítláb (attól függően, mennyire kiöltözős program).

Strandon teljesen mezítláb vagyok, csak a mosdóba veszek fel papucsot.

Szóval szeretek mezítlábazni, kb. fel is izgat, ha úgy lehetek. :)

35/F

2020. nov. 16. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/44 anonim ***** válasza:
Nyáron nem szeretem a zoknit kb olyan mind ha pulóver lenne rajtam 30 fokban, itthon mezítláb vagyok ha megyek épp dolgozni vagy akár hova megyek akkor mezítláb veszem fel a cipőt, elejébe szokatlan volt kicsit dörzsölte a lábam, rá jöttem mivel nincs zokni csak mezítláb van a lábam a cipőben jó szorosra meg kell húzni a fűzőt meg kötni és így kényelmes.
2021. nov. 29. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/44 anonim válasza:
Én otthon mindig mezítláb vagyok vagy papucsban
2023. aug. 3. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!