Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Bal oldali varicocele okozhat-...

Ericsi kérdése:

Bal oldali varicocele okozhat-e erektilis diszfunkciót?

Figyelt kérdés
22 éves fiú vagyok.A bal herémen kb 1 cm átmérőjűre dagadt vénák találhatóak.Edzés, vagy tartós állás után húzó,fájó érzést tapasztalok.Valamint a jobb lábamon is kidagadtak az erek!Ez is lehet a varicocele miatt?
2011. dec. 3. 22:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Erre nem hiszem hogy sokan válaszolni tudnának én is csak anyit tudok mondani hogy orvostol kérdezd
2011. dec. 4. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hali!


Na Ácsi!

Most akkor te mire vagy kíváncsi? Hogy a baloldali varicokele (amelynek előfordulása jobboldalon nem le7séges) erektilis diszfunkciót, azaz MEREVEDÉSI ZAVART akoz6, vagy hogy a jobb lábadon miért dagadtak ki az erek?



Elmondom egyébként, hogy a herevénáknak SEMMIFÉLE KAPCSOLATUK NINCS a pénisz véredényeivel, ergo, a merevedést NEM BEFOLYÁSOLJA! Csak a gyermeknemzést! :-o


Részletesebben a varicokeléről (éppen egy friss topikban):

>> http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__ferfiak-egeszsege__2..



Üdv: EE

2011. dec. 6. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Utána olvastam a dolognak és lehet tünete erektilis diszfunkció is, amúgy meg jobb oldalon is kialakulhat!

Most már csak az érdekelne hogy a lábbal lehet-e összefüggése, mert ilyet is olvastam egyszer, csak nem emlékszem melyik lábon volt kifejezettebben.

2011. dec. 7. 10:10
 4/4 anonim ***** válasza:

Érdekes. Nekem két orvoskolléga mondta, hogy kifejezetten ritka a jobboldali varicokele, miután magam is azt hittem még, nem is olyan rég, hogy nekem az van. De azt mta mind1ik, hogy ott nem vsz.

Erektilis diszfunkcióról, mint a varicokele szövődményéről meg megintcsak nem tudom hol olvastál, de akkor már légyszi,... ha már mint2-t ennyire vágod, akkor linkeld máá be, hol olvastál ezekről, mert igazán felcsigáztál. :-o


Üdv: EE

2011. dec. 8. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!