Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Piros foltok a makkon. Mitől...

Piros foltok a makkon. Mitől lehet?

Figyelt kérdés

Kb 2-2.5 éve piros foltok jelentek meg a makkom tövében, nagyon ritkán égető érzéssel jár.

Legelőször, a megjelenés után kb 1 évvel voltam először dokinál. Általános bőrgyógyászat. Szerinte ez nem fertőzés, hanem valamifél öröklődés. Nem hagyott nyugodni, elmentem egy magándokihoz, szintén bőrgyógyász. Ő azt mondta, hogy gombás fertőzés lehet. Adott rá kenőcsöt (Pimafucort) amivel kentem, amíg volt benne, de nem múlt. Elmentem újra, felírt másik két fajta kenőcsöt. (Mikogal; Locoid Lipocream) de ezektől sem múlt. Elmentem egy harmadik dokihoz, szintem magán bőrgyógyász. Ő is gombás fertőzésre gondolt. Gyógyszert + kenőcsöt írt fel(Omicral + kikevert kenőcs). Már ez is elfogyott, de foltok nem múlnak. Párommal óvszerrel védekezünk, de orálisan szoktuk csinálni ez miatt. Kicsit már kezd elegem lenni belőle, 3 orvos nem képes konkrét dolgot mondani, és 1 év kezelés után semmi változás.

Valaki látott már hasonlót? Ha valóban gombás fertőzés, mennyi idő alatt kellene elmúlnia ? Esetleg valami hatásosabb gyógymódot ismer-e valaki?

Köszönöm előre is a segítséget!


2009. máj. 28. 03:54
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:

sziasztok.

én valahol azt olvastam hogy a Travocort krém jó ilyesmire, mármint ha nem irritáció okozza a gondot. Ezt a krémet ajánlotta több helyen is válaszban egy bőrgyógyász a z egyik oldalon. pl. [link]

gombára utalnak a tünetek. de nagyon kitartó tud lenni sajnos. páromnak is ilyesmi tünetei vannak, de nekem semmi gondom, pedig nem használunk óvszert. fura..

2013. júl. 8. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:

A hozzászólásokból, és saját tapasztalatból azt vontam le:


Nekem akkor jönnek elő, ha frissen fürödtem, és szeretkeztem. Ha reggel zuhanyzok, és este szexelek, akkor másnap reggel semmit nem látok rajta, viszont máskor nekem is kijöttek ezek a kis piros pöttyök.

Más tünetem nincs, nem fáj, nem ég, csak piros kiütés szerű pöttyök, ami 1-2 nap alatt elmúlik.


Ne fürgyé le! :) :D

2013. aug. 2. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:

előző vagyok, ezt találtam, ami tényleg hasznos:


[link]

2013. aug. 2. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim válasza:
Könnyen lehet, hogy penis psoriasisod van,ami a pikkelysömör,kifejezetten a makkon megjelenő formája.Elvileg a Travocort krém néhány napon belül elmúlasztja és ha sikerül megoldanod a háttérben meghúzódó lelki okokat,akkor nem is jön vissza.
2015. ápr. 7. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim válasza:
100%

Esélyes hogy pikkelysömör a hunyó, ha gomba teszt negatív és egyetlen krém sem segít..

https://www.youtube.com/watch?v=3AtOpxj45aE

itt egy megoldás

2015. jún. 23. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 Ambruzzi válasza:
Sziasztok! Nekem is isten tudja mikor kezdődött de a probléma ugyanez piros foltok égő viszkető érzés az ki lehet? Ha elmegyek a bőrgyógyászhoz vagy nemi beteg gondozó akkor meg is kell mutassam a peniszem? Vissza terve a piros foltok amiket írtátok olvastam olyat hogy a szervezetükben el egy bizonyos candida gombafaj és hat sok olyan élelmiszert eszünk ami pl tele van E betűvel az nem tesz a szervetnek jót vagy sok cukros étel ital tehát szerintem a megoldás az étkezésüknél kezdődik. Van olyan diéta aminek candida diéta a neve Google-ba üssétek be. Remelem tudtam segíteni :)
2018. febr. 7. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim válasza:

Ok Guys, szóval, ha nem maszturbálástól van kiterjedt vörös folt a makkodon, ami egy-két nap alatt elmúlik, akkor várj és figyled, ha nedvedzik, viszket, ég stb akkor orvos (mert mi a fenét csinálnál mést? kennél rá mézet?!), ha csak ugy ott van és figyel és nem változik, akkor is orvos. És Igen az orvosnál meg kell mutani! Előszőr is ne szarj be ettől! BE A MAN!!! LÉGY FÉRFI! (A barátnőd is megmutatja a punciját az orvosnak sőt az orvos még mindenfélét bele is dug..) És igenis vizsgáltasd ki. Vörös folt lehet rohadt sokmindnetől. Gomba, virus, baci, egyszerű irritáció, ekcéma, nemi betegég ezek mind gyogyithatók.


Lehet tumor is basalsejtes karcinóma, vagy a szemölcsöket okozó vírus, ami nem vagy nem mindig okoz fájdalmas tünetet csak ugy ott van és nem szép, vagyis szép piros de ha hagyod és nem csinálsz semmit, akkor műteni kell és ki akarja hogy összevagdossák a legféltettebb kincsét. Ha évek óta nem mulik s nincs tünet csak piros csináltass biopsziát (mintavétel)! Kapsz egy krémet s meggyogyul. És ne hallgassatok az itteni önjelölt orvosokra. GONDOLKOZZ! :) (bocs az ékezetes hibákért)

2018. ápr. 10. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim válasza:

Sziasztok . Nekem is hasonló problémaim vannak 3 éve már. Orvosnál voltam mindent rendbe talált elmentem másikhoz adott valami krémet de a probléma mindig vissza jön.Esetleg valamelyikőtöknek sikerült megoldani ezt a problémat ha igen megkérnelek titeket segísetek anni tanácsot.

Köszi.

márc. 20. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!