Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Körülmetélésen kívűl tudtok...

Körülmetélésen kívűl tudtok másfajta kezelést enyhe fitymaszűkületre?

Figyelt kérdés
Két dokinál voltam, és meg kell hogy mondjam, mindkettő elmebeteg sátánista állat volt, akik mindenféleképp körül akartak volna metélni engem, mondván hogy az az egyetlen kezelés rá. Én ezt nem hinném, mivel azért gondolom hogy csak enyhe fitymaszűkületem van, mivel alapállapotban simán felszökik a bőr a makkomon, rugalmas, víz alatt merev állapotban úgyszintén, ha ondós akkor is, ha száraz és merev állapotban van, csak akkor tudom felhúzni félig. Próbáltam puhatolózni mindkét urológusnál egyébként hogy "és a bemetszés ön szerint megoldás lehetne" erre azt mondták hogy az kizárt. Nektek erről mi a véleményetek? Milyen más kezelés lehetne akkor a körülmetélésen kívűl? Nem szeretném hogy utána bőr híján olyan rondán nézzen ki, mert egyébként így semmi baj nincs vele csak szerintem rövid a fitymafékem és csak merev, száraz állapotban tudom csak felhúzni a makkon félig a bőrt, és akkor ki is pirosodik, és ha erőltetem akkor hegesedik. Erről kérném a hozzáértők tanácsát, köszönöm.
2013. márc. 12. 17:34
 1/7 A kérdező kommentje:
(Forróvízalatti tornáztatás, kizárva, mert mint említettem akkor nem tágul, csak még jobban erőltetem és hegesedik, szóval valóban valamilyen műtétre lenne szükség, AMI NEM a körülmetélés.)
2013. márc. 12. 17:35
 2/7 anonim ***** válasza:

Valóban létezik más megoldás is: fitymaplasztika, és az általad említett bemetszés.


Persze kell hozzá jó sebészt találni, aki tudja, miről van szó, és hajlandó is megcsinálni...


Ugyanakkor... ha csak a fék rövid igazából, akkor tényleg badarság a fitymát eltávolítani, mert ugyebár elég csak a féket...


Meg azt mondod, hegesedik: most akkor már most csupa heg a fityma nyílása, vagy mi van?

2013. márc. 15. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
74%
keress fel más dokit és előre mond meg nekik,hogy fitymád meg szeretnéd tartani.A véleményen hogy erre a metélésre kapnak a dokik tb-t és ezért akarnak metélni totál fölölegesen.Amúgy a fityma plasztika bőven elég lenne.Amúgy ne erőltesd túl a fitymád,csak addig szabad húzkodni vízben is ameddig engedni.De akár több dokihoz is menj el.
2013. márc. 15. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Namost nekem kis koromban talán 4-5 évesen volt ilyen problémám, tehát nem nagyon emlékszem a részletekre, csak arra, hogy volt műtét, valami varratok meg kenőcs, és szépen helyrejött.

Biztos, hogy lehet műteni körülmetélés nélkül is.

2013. márc. 16. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ne további SZTK-henteseket keress föl ezzel a gonddal!
2013. márc. 18. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy megoldást jelentene-e neked, de babák esetében szoktak valami krémet felírni, hogy ne kelljen műteni/feltépni. A krém valahogy fellazítja, és úgy nem hegesedik, nem fáj. Urológus írhatja fel.
2013. máj. 9. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Az szteroidos krém lehet, de az sem mindig és mindenkinél használ. Van, akinél többet árt az a kenőcs.


Kérdező! Ha kell segítség, nézd meg az alábbi topikot! Benne találsz "hozzáértőt" is!

http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__ferfiak-egeszsege__1..

2013. máj. 9. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!