Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Hogy vegyem rá a körülmetélésre?

Hogy vegyem rá a körülmetélésre?

Figyelt kérdés
16/F vagyok, apukám sajnos meghalt, anyámmal élek. Szeretném körülmetéltetni magam, amit a barátnőmmel is megbeszéltem, és benne van. Egyébként a péniszemmel semmi baj, csak sokkal esztétikusabbnak, és higénikusabbnak tartom a körülmetélt péniszt. Egy a gond, hogy 18 alatt vagyok, és szülői beleegyezés kell hozzá. Anyámnak mondogattam a dolgot, de hallani sem akar róla a következő dumával "zsidó szokás, nem vagy te zsidó". Valóban, sajnos megkereszteltek, és több mint valószínű, hogyha a 18at betöltöm, betérek a zsidó hitvilágba, de most nem ez a lényeg, hanem hogy hogyan tudom anyámat rávenni, hogy egyezzen bele?
2009. szept. 14. 22:57
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
66%

Szerintem is jobb a körülmetélt :DDD

Csak kibírod azt a 2 évet. 16/L

2009. szept. 18. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
37%
Ez nem zsidó szokás. Marhaság. Én sem vagyok zsidó, sőt, útálom a zsidókat, és mégis meg van csinálva.
2009. szept. 29. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
64%

"Azt a gyermeket, mely meghalt, mielőtt körülmetélték volna, (akár az első nyolc napon belül, akár később), a sírja mellett metélik körül, hogy eltávolítsák róla szégyenét, hogy ne előhúsával együtt temessék el, mert ez szégyenére volna. Erre a körülmetélésre nem mondanak bróchót, de nevet adnak a gyermeknek megemlékezésre, hogy könyörüljenek meg rajta az egekben és a holtak feltámadásakor ő is feléledjen és legyen majd benne értelem, látás, hogy megismerje az atyját és az anyját. '(Ha ünnep napján halt meg, lásd alább 200. fej. 8. és 9. pontjait). Ha elfeledték körülmetélni és előbőrével temették el, de ezt azonnal észrevették, tehát nem kell tartani attól, hogy a sírban már osztásnak indult, ki kell nyitni a sírját és körül kell metélni, de ha csak néhány nappal a halála után jutott eszükbe, nem szabad felnyitni a sírját (Noda biJehuda II. 164. döntv.)."


( [link]



Hát, jó mulatást, remélem, hogy a gyerekedet nem akarod tönkretenni (engem sikerült ezzel, mert kockázatos a műtét, sokan szeretik a szerencsejátékot) ha javasolhatok valamit, akkor inkább a halottat metéljék, neked is talán megjön az eszed 18 éves korodra...



Te jó isten....

2009. dec. 14. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
41%
18 évesen majd a rabbi megcsinálja neked
2009. dec. 14. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
20%
A zsidó vallást nem veheted fel csak úgy. Annak születni kell, az apádnak vagy mindkét szülőnek zsidónak kell lennie születésétől fogva, különben nem lehetsz zsidó.
2009. dec. 26. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
33%

A legfontosabb ellenérv az lenne, hogy csökkenti a férfi

örömérzését és ki az aki ilyet szeretne a férfiak közül.

Ha jót akarsz élvezni a jövőben is, akkor ne végeztesd el a műtétet.

A természet így alkotott meg bennünket férfiakat, ha a fitymafék és a hosszú fityma nem lenne célszerű, akkor eleve minden fiú körülmetélve születne. A zsidók eme szokása természetellenes.

A régi görögöknél illetlenség volt visszahúzott fitymával mutatkozni, nézd meg a régi görög szobrokat.

2009. dec. 31. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
50%
Ha akarod, körül metéllek. Kicsit kellemetlen lesz, mert kifogyott a lidokain, de a szépségért meg kell szenvedni.
2010. jan. 23. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
42%
A zsidó vallás nem csak a körülmetélésről szól,szóval előbb néz utána,beszélj egy rabbival,hogy mik kellenek hozzá.Egyébként normális ember nem csonkítatja meg magát.Apád is lehet hogy forog a sírjában most.Tudod a zsidó elleneség nem a vallásuk miatt van,hanem mert igaz hogy egy kis százalékukról van szó,de iszonyatos károkat tettek az országgal,eladták,ezért nincsenek gyárak se,gyárakat,cégeket tettek tönkre.A leghírhetebb ÁVO-sok,ÁVH-sok mind zsidók voltak,agyon kínoztak embereket,zsidó létükre zsidó vagyonokat,ingatlanokat,villákat raboltak el,tettek zsebre,Pető Iván villája és GYurcsány feleségének villája is ilyen,a tettükért nem lettek felelőségre vonva,a vagyonokat nem adták vissza és ezeknek a nép nyuzóknak a gyerekeik,unokáik vannak a legmenőbb helyeken,parlament, tv stb.,Atv(Bauer Tamás,apja bece neve: körmös Bauer körmöket tépet le, és halálra rugdalt egy fiatalt)ECHO tévét nézd meg ott van Vámos György újságíró,interneten is megtalálod, ő is zsidó,és egy csomó támadás is érte mert meg merte mondani,azt hogy milyen lopásokat csináltak,egy csomó zsidó ügy titkosítva van, a besúgokból lettek a menő ügyvédek PL.Bárándi György.És ezek az emberek úgyan azt teszik mint elődeik,ha meg felelőségre akarják őket vonni,akor a holokauszttal védekeznek.A normális,civil zsidók is egyettértenek ezzel.Szóval gondold át milyen vallást akarsz magadévá tenni.És ezekről még a rabbik sem beszélnek.ja és nem vagyok antiszemita,mert van zsidó rokonom,ők nem tartják a vallást és nyíltan ki merik mondani az igazságot.Gondold végig megéri e megcsonkítani magad
2010. márc. 4. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
35%

Ennek semi köze a zsidósághoz!

Nekem is körül van metélve és úgy útálom a zsidókat mint a sz.rt.

Szóval nehogymár áttérj egy elmebeteg vallásra amiatt, mert egy más szempontból is hasznos dolgot meg akarsz csináltatni.

2010. márc. 4. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
66%

Milyen más okból hasznosra gondolsz?Nagyon sok embernek kellemetlen lett a műtét után.Szárazság,hámlás stb.Ha nincs egészségügyi oka rá,akkor felejtse el.Sok rondán sikerült pénisz van,a többségnek nem is tetszik.Ez a zsidó vallás meg miféle hülyeség.Nem ettől lesz zsidó,egyébként meg nézz utána mi maga a zsidóság és annak is hogy a történelemben milyen szerepük van.


De mi miatt akarsz is betérni a zsidóhitvalásba?Egyáltalán tudod,hogy miről is beszélsz.Esztétikára ne beszéljünk,mert tényleg sok csúnya van.A google-n belül ha beíród a körülmetélést akkor ott találsz róla részles leírást.Ez a te ötleted,vagy a barátnődé?Indokolatlan csonkitás,gondold át!Mert akár hogy veszük az ez egy csonkítás!

2010. márc. 10. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!