Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Hogy vegyem rá a körülmetélésre?

Hogy vegyem rá a körülmetélésre?

Figyelt kérdés
16/F vagyok, apukám sajnos meghalt, anyámmal élek. Szeretném körülmetéltetni magam, amit a barátnőmmel is megbeszéltem, és benne van. Egyébként a péniszemmel semmi baj, csak sokkal esztétikusabbnak, és higénikusabbnak tartom a körülmetélt péniszt. Egy a gond, hogy 18 alatt vagyok, és szülői beleegyezés kell hozzá. Anyámnak mondogattam a dolgot, de hallani sem akar róla a következő dumával "zsidó szokás, nem vagy te zsidó". Valóban, sajnos megkereszteltek, és több mint valószínű, hogyha a 18at betöltöm, betérek a zsidó hitvilágba, de most nem ez a lényeg, hanem hogy hogyan tudom anyámat rávenni, hogy egyezzen bele?
2009. szept. 14. 22:57
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
61%
Egy igazi törzsi megjelölés, ennyi a funkciója. Hasznos azoknak a sivatagi törzseknek, akik nem tudnak/akarnak fürdeni. Szerencsére nekünk itt Európa közepén van elég vizünk...és szokásban van a fürdés is még a szegényeknél is, így nem kell lecsonkolni semminket, főleg nem azokat a részeinket, amik aztán nem nőnek vissza.
2010. ápr. 7. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Sikerült azóta ? Vagy még mindig bőrösen kell lógatnod ?
2011. máj. 1. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
61%
Reméljük, végül nem győzött az őrület és mindene megvan a srácnak
2011. júl. 2. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
17%

Reméljük,nem voltál olyan hül.ye hogy ok nélkül megcsonkítatad magad,de ez a zsidó hitvilában való lépés azt mutatja hogy fogamad sincs mit tettek az országgal,miattuk tartunk ott ahol vagyunk,elszegényedtünk.Apud forogna a sírjába,ha tudná mit akartál tenni,vagy mit tettél.De ott a nőket sem veszik sokba,nem egyenrangúak.


Elnézést a normális zsidóktól akiknek semmi köze az ország tönkretételéhez.Nézd meg az EHo tévén Gyuri bá műsorát,ő zsidó,de bőven beszél a zsidók bűneiről,az Áv-h-sokról stb.


De mesélj mit tettél?

2011. júl. 3. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!