Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 13 éves vagyok, fitymaszűkület...

13 éves vagyok, fitymaszűkületem van de szülőknek nem merek szólni, minden nap önkielégítést végzek, jön ondó is, ez ugye nem háráltat a fejlődésben? Meg ugye nem lesz semmi bajom h fitymaszűkülettel önkielégítek?

Figyelt kérdés
Amikor barátnőmmel vagyok és fogdosom akkor általában jön előváladék. Mit tegyek h ne jöjjön, mert elég zavaró tud lenni.? Vagy ezellen nem tod semmit tenni? És hogy mondjam el szülőknek? 15-16 cm mereven a hímvesszőm, ez normális méret ilyen korban?
2008. jún. 14. 12:18
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
Te 13 évessen inkább a tanulással foglalkozz,mint a csajokkal öcsi
2009. dec. 3. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
Nekem is fitymaszükületem van,és önkielégittést is végzek! Vannak jo tippjeim a házilag megoldásra! Msn en megtudom mutatni(ha érdekel)!
2009. dec. 5. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
5%

Vigyázz, ne engedd, hogy teljes körülmetélést végezzenek, ha nem muszáj (általában nem muszáj, csak a többit az orvosok körülményesnek tartják és könnyen rábeszélnek az "egycsapásra"-műtétre) mert nekem is elvégezték és azóta szenvedek vele sokat :(

20 év után is okoz problémákat :(

2009. dec. 14. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
Ne beszéj butaságot! Milyen problémákat okoz 20 év után? Mi vag yte orvos vazzeg??? HAd döntse már el a pénisz gazdája hogy müttet e vagy nem! Nameg persze a szakember,azaz az orvos! Éa semmi gond nincs az enyémmel 20 évvel késöbb sem! Példa rá a 3 gyerek,és tanu a feleségem! Ja és higénikussab és jobb a szex is:-)
2009. dec. 16. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
0%

Es te ki vagy, hogy ketsebe vond a szavaimat? Szerinted poenbol irogatok ide, hogy szoljak, hogy EZT NE?

Eloben is ilyen kemeny lennel, meg bator, kedves apuka? He?

2010. jan. 11. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
48%

Es a gyerekeiddel is szexelsz? Vagy oket miert kellett megcsonkitani? Hogy majd felnott korukban ugyanugy megkerdezzek toled, hogy "ezt minek kellett?" ha addigra olyan csunya, kerges es foltos lesz a makkjuk mint pl az enyem?


Pfujj de undorito emberek vannak, sajat gyerekuket csonkittatjak.... undorito perverz allat

2010. jan. 22. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%
Te degenerált bar.om!A gyerekekkel nem volt semmi csinálva,nincsenek megcsonkitva! A lényeg az hogy tudtam három szép gyermeket csinállni a fitymaszükület mütétem után is! Igy értsd a fenti írásomat!
2010. jan. 23. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
0%

Ja, attol jo a korulmeteles, mert te tudtal ugy gyereket csinalni?

Nagyon meggyoztel most



PFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFF anyam borogass

2010. jan. 25. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
27%

En nem tudom, kinek miert jo, ha levagat magabol, de nekem megcsinaltak es rengeteget szenvedek vele.


A makk ki van szaradva, neha egeszen elfeheredik. Nem lehet vele mit csinalni, mert van, aki ilyen tipus. Ez csak a mutet utan derul ki :(

Foltosodik, igazabol olyan, mintha nemibeteg lennek :(

Nagyon gaz, nem is nagyon mutogatom.


A varras is eleg ocsmany, van egy olyan varrat, ami 20 ev utan esett ki!

A hely, ahonnan kiesett, most is latszik, pont elol van, jol lathato helyen, most egy lyuk, amit ha nem akarok, hogy betomodjon oda a szmotyi, akkor rendszeresen tisztogatnom kell, mert undorito szag lesz alatta.


Ezt vajon kinek garantalja barmelyik orvos, hogy nem lesz?

Foleg a kiszaradt makk?

Urologusok szerint vannak meg csunyabbak is.

Nem veletlen, hogy lelkiismeretes orvos nem csonkol.


Lehet azt bemetszeni, ami beszukult, plasztikazni, kicsit tagitani esetleg, ha nem durva, vagy ha minden kotel szakad, akkor lehet reszlegesen metelni.


Az, hogy az egeszet levagjak, az nem segitseg, hanem barbarizmus.

Megjeloles, torzsi tarsadalmaknal szokas es csak a hulyek veszik at, meg azok a sebeszek, akik gyorsan tul akarnak lenni a betegen, de nem segiteni akarnak neki.


Barki megnezi, hogy hogy nez ki az enyem, nem hiszem, hogy kedvet kap. Es nem vagyok vele egyedul.



Szoval, nem kellene itt reklamozni, hogy milyen "csodaszep". Mi a szep? Egy csonkitott resz?

Hat erdekes izlese van egyeseknek

2010. jan. 25. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Nekem is megcsinálták,és semmi gond nem történ,igy 20 évvel utánna sem! Kedves elöttemszoló,pancser volt a dokid!
2010. jan. 26. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!