Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 13 éves vagyok, fitymaszűkület...

13 éves vagyok, fitymaszűkületem van de szülőknek nem merek szólni, minden nap önkielégítést végzek, jön ondó is, ez ugye nem háráltat a fejlődésben? Meg ugye nem lesz semmi bajom h fitymaszűkülettel önkielégítek?

Figyelt kérdés
Amikor barátnőmmel vagyok és fogdosom akkor általában jön előváladék. Mit tegyek h ne jöjjön, mert elég zavaró tud lenni.? Vagy ezellen nem tod semmit tenni? És hogy mondjam el szülőknek? 15-16 cm mereven a hímvesszőm, ez normális méret ilyen korban?
2008. jún. 14. 12:18
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
2 vel elöttem-nek!! S a kérdezőnek is!!Nem hobbibol kell megcsinálni,vagy hogy milyen orvosi garancia van rá hogx sikerül,hanem azéert mert beteg vagy! És ha nem csinálltatod meg,nem leszel képes a szexre sem,mert nem müködik!
2010. jan. 26. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Es most tulajdonkeppen, ha nem muszaj (mert ugyabar, szukuletnel van tobb megoldas, bemetszes, plasztika, reszleges meteles stb) akkor miert is kockaztasson valaki? Elmondod? Erdekelne, miert kell gyerekeknek (!) teljes csonkolast reklamozni, mint kizarolagos megoldast!
2010. febr. 4. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Sajnos nem derul ki, erre nincs valasz. Hat nem is vartam...
2010. febr. 11. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 daniL válasza:
Én is szégyelem elmondani!!! de elkel mert és élvezetesen akarom csinálni!! :D
2012. júl. 1. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!