Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fitymaszűkületi probléma,...

Fitymaszűkületi probléma, kicsit másképp?

Figyelt kérdés
Sziasztok. 22 éves srác vagyok, fitymaszűkületem van, már Isten tudja mióta. Az EE/33 (bocsi, ha tévesen írtam)nevű felhasználó tanácsai sokat segítenek a szűkület kezelésén, de a problémám fő hangsúlya a makkon van. A lényeg, hogy rettentő érzékeny, ha csak kicsit hozzáérek, akkor is nagyon fáj. Nem tudom miért van ez, nagyon sok helyen a fertőzés/gyulladás lehetőségét vetik fel (Pedig, amennyire a lehetőségek engedik tisztítom minden lehetséges módon), de normális gyógymódot még nem találtam rá. Gondoltam, esetleg itt több választ kaphatok, mert úgy látom azért itt több szakértő van a témában, mint egyes fórumokon. Szóval ha tudtok valami megoldást a problémára, légyszíves osszátok meg velem, mert hiába nem lesz fitymaszűkületem, ha még jobban fog fájni :/ Ha esetleg ezzel kapcsolatban már esett szó, akkor bocsi, előfordulhat, hogy nem vettem észre. Köszönöm.

2013. aug. 1. 08:51
 1/10 anonim ***** válasza:
67%
Erre megmondom neked a legjobb választ! Nekem 24 éves koromba alakult ki egy sérülés miatt! Megsérült a bőr és úgy forrt össze, hogy szinte csak nagy fájdalmak közepette tudtam felhúzni! Sokat kínlódtam vele, nem ment a sex sem! Meguntam, elmentem egy urológushoz, megbeszéltünk egy körbemetélést. Reggel 8-kor be a kórházba, 10-kor műtét, délután négykor 4-kor tűz haza! 1 hétig kentem meg még 1 hétig érzékeny volt de azóta tökéletes! A sex is sokkal jobb!!! Egészségesebb is, nem fülled be! Szerintem ne várj
2013. aug. 1. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
59%
tovább
2013. aug. 1. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Értem, de tudod az a baj, hogy jelen pillanatban is fáj ha hozzáérek, nem kell a bőrt hátrahúznom vagy ilyesmi. Orális sexet is próbáltuk, de ha hozzáért a nyelve a makkomhoz, rettentően fájt. Igazából ez a gond nekem. hogy ha megszűnik majd a szűkület, utána mit tudnék kezdeni, hogy ne fájjon ilyen rohadtul a makkom. Ez a krém, amit említettél, mi a neve?
2013. aug. 1. 09:18
 4/10 anonim ***** válasza:
79%
Azt sebre adták de nem tudom már mi a neve! De most jutott eszembe, hogy vízbe kellett kifőznöm kamillát és abba kellett mártogatnom! De szerintem akkor is menny el egy urológushoz!
2013. aug. 1. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Persze, urológushoz is elmegyek, ez nyilvánvaló. Csak hát sokan ódzkodnak a körülmetéléstől és én is több helyen olvastam, hogy nagy mennyiségű idegszövet sérülésével jár, mi miatt a szexuális együttlét sem lesz a teljesen kellemes. Neked milyen tapasztalataid vannak erről?
2013. aug. 1. 10:43
 6/10 anonim ***** válasza:
70%
Ha teljesen meggyógyult akkor sokkal jobb lesz a sex, ezt elhiheted! Jóval tovább is bírod mivel nem lesz annyira érzékeny a makkod!
2013. aug. 1. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Remélem így lesz, :)Köszi a segítséget :)
2013. aug. 1. 11:16
 8/10 anonim ***** válasza:
69%

Ovosilag bizonyított tény ,a fityma elvesztésével rengeted

érző idegvégződés van eltávolítva ,legkevesebb 50 % lék .

Nincs a testnek még egy olyan része,amely ilyen sűrűen lenne ellátva .A makkon lévé pontosan 50 is elsorvad,orvosi szakszóval elkérgesül.Ez az oka,hogy a metéltek kicsivel tovább bírják .Kevesebb ingert kapnak

az ideg végződések .Ez a dolog inkább nők számára kedvező . Olyan kellemes jó érzéseket soha nem fognak megélni,mint a fitymával rendelkezők .Ezek tények,kár is

lenne vitázni rajt.

2013. aug. 1. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
63%
Szukulettel nemhogy nem elvezetes a szex, de egyenesen fajdalmas, igy rohadtul nem erdekli az embert, hogy hany idegvegzodese van. Nekem a mutet elott gyakorlatilag semmilyen szexualis eletem nem volt emiatt. Ha mar mindenkepp valami frusztracio miatt le akarsz beszelni mindenkit a metelesrol, akkor javaslom hogy jobb indokot talalj, mint ez a kergesedes duma. Meg a vegen azt hiszi valaki, hogy fatorzzse valtozik a cerka.
2013. aug. 1. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem pl adódik sokszor (páratartalom, hőmérséklet, testkiszáradás-függően), hogy valóban kérges, recés tapintású... érdemes vigyázni a fitymára, pont amiatt, hogy ha nem muszáj, nem kell így járni...
2013. szept. 3. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!