Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Túl kicsi a farkam, nincs...

Túl kicsi a farkam, nincs önbizalmam, semmit nem tehetek?

Figyelt kérdés
19 éves fiú vagyok, nem volt még barátnőm pedig lett volna rá alkalom. nem mondom azt hogy szép vagyok mert kinek mi tetszik ,sportolok , kreol bőröm van , és gyakran beszélgetek lányokkal is. De ha arra kerülne a sor nem merném bevállalni hogy legyen barátnőm pont a farkam mérete miatt. Állva 12 cm körül van attól függ hogy mérem. Nagyon gáznak érzem , nem merném megmutatni lánynak, szégyellem :( Úgy érzem sose lesz barátnőm és ez kiábrándít :(
2013. aug. 5. 19:43
1 2
 11/14 anonim válasza:
nekem àlva 40 cm
2016. okt. 17. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:

Elozonek szolva : lemaradt a toizedes vesszo

Egyebkent ne aggodj a normal lanyoknak ezzel is tudsz elvezetet nyujtani . Ha gatlasos vagy akkor ugy szervezd a randit ahol meg tudtok inni 1-2-3 pohar bort es utana te is el tudod engedni magad raadasul a csaj is es meg oszintebb is lesz,,

2016. okt. 18. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
3 éves kérdés, de hagy válaszoljak a sok nagyképű gyökérnek. Nekem is pontosan 12 cm-es a szerszám. Eddig akikkel együtt voltam, senki sem panaszkodott, mindenki el tudott menni velem. Ez nem csak ennyin múlik. A másik meg őszintén. Ha egy nő ujjazástól is el tud élvezni, akkor nehogy már attól ne tudjon, hogy keféled (már elnézést, hogy nyers vagyok). Az rendben van teljesen, hogy izgulsz előtte. Olyat válassz elsőnek, aki elfogad. Na meg merjél beszélni róla neki. Amelyik normális, az hidd el, hogy elfogad olyannak amilyen vagy. Bár ez a normális, nem teljesen helyes, inkább relativ, mindenkinek más-más igénye van.
2016. nov. 11. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Csapkodd meg csalánnal attól nagyobb lesz.
2019. máj. 6. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!