Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ha valakinek fitymaszűkülete...

Ha valakinek fitymaszűkülete van, de papnak készül, annak érdemes megcsináltatnia?

Figyelt kérdés
Az a kérdésem, hogy ha valakinek fitymaszűkülete van, merev állapotban nem jön teljesen hátra a bőr, de lankadtan hátrahúzható rendesen, vagyis tisztítani teljesen lehet, viszont az illető egyetemista, és az egyetem után szeretne katolikus pap lenni, akkor annak a személynek érdemes megoperáltatnia magát? (most nem rólam van szó)
2009. okt. 29. 15:01
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

sztem neki nem szűkülete van akkor, hanem csak rövid a fitymaféke, ezért nemtudja mereven hátrahúzni.

ez viszont semmilyen beavatkozást nem igényel, főleg ha úgysem szexel

2009. okt. 29. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim válasza:

Mindenképpen csináltassa meg,könnyebb tisztán tartani,kisebb a fertőzés veszély,vmint ha mégsem lesz pap a partnerének kisebb lesz az esélye a méhnyakrákra.

Tényleg nem neked van?

2009. okt. 29. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Na pontosan az ilyen kérdésekből és a válaszokból derül ki, hogy sokan a f@szukat hordják az eszük helyén
2009. okt. 29. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

15:46:


Ilyen létezik. Lankadt állapotban teljesen hátra tudtam húzni, viszont merevedésnél egyáltalán nem. És ez nem a bőr tágulása mert az a bőr max repedni tudott volna... Elmentem orvoshoz vele és egyből azt mondta hogy rövid talán a fitymagyűrűm vagy nem is tudom már minek nevezte. Mind1 fél órás műtét volt aztán szenvedtem vele itthon két hetet...

2009. okt. 30. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

ki is fogja magát heréltetni, ha papnak megy?

mert ilyen alapon azt is megléphetné, hiszen úgyis csak a Sátán kisértené meg, hogy a Hús bűnébe essen.


akár pap lesz, akár nem, spontán merevedése akkor is lesz

amikor majd emiatt a kínok-kínják állja ki, gondolja arra, ez Isten büntetése, ezzel vezekel bűnei miatt

szal Isten így teremtette, maradjon is így, nem szabad Isten alkotásába beleszólnunk. A kórházakat is zárjuk be, nem kellenek orvosok.

2009. okt. 30. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Műttesse meg magát és katolikus helyett református pap legyen. ;)


Egy természetellenes dolog a cölibátus, amit soha, senki nem kért és csak a napegyház maradéka a katolicizmusban...


Ha a kereszténység miatt akar pap lenni, akkor kövesse a bibliát, ne a hülye katolikus marhaságokat.

2009. okt. 31. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Gondolom, a barátod katolikus, ezért nem fogja pisilésen kívül másra használni a péniszét. Én is katolikus vagyok (nem pap). Én azt mondom, mindenképpen csináltassa meg, hogy rendesen működjön a "sapkája", akár a fitymaféke túl rövid, akár valóban fitymaszűkülete van. A pénisz nemcsak szex közben merevedik, hanem éjszaka (az álmait senki sem tudja befolyásolni!), reggel, napközben ezért-azért, stb. attól, hogy papnak készül, nem kell emiatt szenvednie. Minél hamarabb túllesz rajta, annál jobb lesz neki is.
2009. okt. 31. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!