Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Menjek el vele orvoshoz vagy...

Menjek el vele orvoshoz vagy saját magam is meg tudom oldani?

Figyelt kérdés

Lankadt állapotba teljesen hátra jön de

nagyon nehezen tudom visszahúzni a

fitymám és szorít is amikor a makk mögött

van. Merev állapotba a makk feléig tudom

felhúzni kb.

16 vagyok


2013. aug. 31. 16:59
 1/4 anonim ***** válasza:

Ez nem olyan jó, 16 évesen meg ritkán lehet megoldani ezt házilag, bár vannak páran, akiknek sikerült, hiszen azért lankadtan megy. Próbáld meleg vízben, illetve inkább fürdés után, amikor föl van puhulva a bőr, kicsit tágítani, óvatosan, nehogy berepedezzen, mert az aztán heges lesz és utána már nem lesz jó.

Ha pár hétig csinálod, esetleg krémmel, hogy még puhább és ruganyosabb legyen, de nem vezet eredményre, akkor egy pici bemetszést ejthet a doki (ennél durvább beavatkozás nem kell szerintem) és azzal megoldja, ha nagyon makacs az eset, akkor el tudok képzelni egy részleges metélés, de csak a legelejéből egy picit, ami alig látszódna utána és gyorsan is gyógyul. Szóval nem vészes, csak ne erőltesd nagyon és úgy tágítsd.

2013. aug. 31. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ.
2013. aug. 31. 18:41
 3/4 anonim ***** válasza:
44%
Meg lehet próbálni hogy meleg vízben húzogasd a fitymád hátra pár hétig,van akinek ez segít,javít még a te korodban is,de ha nem érznél,látsz javulást akkor urologushoz kell menni,valóban a fityma plasztika az jó,mert megmarad a fitymád,nem metélnek körül.
2013. aug. 31. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
2013. szept. 1. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!