Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Emberek! Fitymaszűkületem...

Emberek! Fitymaszűkületem van, és próbálnak segíteni. De nem tudom kinek higgyek. Mit tegyek? Kinek higgyek?

Figyelt kérdés
elmentünk az orvoshoz, azt mondta, hogy fecskendővel nyomjak fel a fitymám alá Betadine oldatot, és ne húzogassam vissza, és egy hét múlva menjek vissza! de az ismerőseim közül mindenki azt mondja, hogy ez a doki hülye, a betadine nem ér semmit, víz alatt próbáljam visszahúzni, stb... MOST KINEK HIGGYEK ? a dokinak, vagy kb 5-6 ismerősömnek (felnőttek, nem idióták) ?

2013. szept. 20. 22:52
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:

"Na és orvosi ügyelet sincs 7végén? "

_Nem, nem volt... de már mondtam...


"És most voltaképpen az a gond, hogy a fitymádat hátrahúztad (MILYEN állapotban? Petyhüdt/Merev?), és az nem ment vissza a makkra, hanem feldagadt!? Mert ez, amit a "megnyomásról" írsz elég homályos... egy sima megnyomástól nem vérzik és nem dagad fel. Vmit elhallgatsz... ill. helyenként össze-vissza írsz, így nem könnyű segíteni! :-o "

_Lankadt volt mikor hátrahúztam

_próbáltam visszahúzni, de nem ment, mert mintha be lett volna dagadva...

_próbáltam visszahúzni, erősebben, és erre kibuggyant a vér...


"Egy életkorral igazán kezd7tél volna! Baromira nem mind1, hogy 12 éves vagy, 18 vagy 23 esetleg 36! Bocs, hogy ilyennel letámadlak, de ez úgy glom alap lenne egy kérdéskiírásnál, hogy lega egy életkor, mint afféle irányadás, mi felé érdemes gondolkodni!? "

_12


"Most mi am. a helyzet? Most hogy van az a fityma? Most is a makk alatt van és szorít? (Parafimotikus?) "


_Már a doki visszapréselte a helyére, és mondja hogy fecskendővel nyomjak fel a fitymám alá Betadine oldatot, és ne húzogassam vissza, és egy hét múlva menjek vissza

2013. szept. 21. 22:31
 12/26 anonim ***** válasza:
34%
Ahogyan leírod ez nagyon szoros szűkület. Ezt nem fogod műtét nélkül megúszni.
2013. szept. 21. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:
NEM LEHET szoros szűkület... SIMÁN hátra tudom húzni! nehézségek nélkül...
2013. szept. 21. 22:51
 14/26 anonim ***** válasza:
78%
Mit hülyéskedtek már itt látatlanban szegény gyerekkel? Volt orvosnál, az látta a cuccost, nyilván ért a dologhoz legalább egy pöppet, akkor meg minek kell kérni neten keresztül a részletes leírást? Ez valami fétis? Kérdező, ne hallgass már ezekre a vadidegenekre, akik azt se tudják mi bajod, csak osztják az észt a gépük mellől, csináld amit a doki mondott, aztán menj vissza egy hét múlva.
2013. szept. 21. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:

Hali ismét!


Várj egy cseppet!

Ez is a te topikod?

>> http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__ferfiak-egeszsege__4..


Am. ezt nem tudom felfogni, hol élsz te, hogy nincs kórház a környéken, ahol sürgősségi ügyelet sincs 7végén...!?


EE

2013. szept. 21. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:
EE igen, honnan tudtad ? :D
2013. szept. 21. 23:11
 17/26 A kérdező kommentje:
és hogy választ adjak a kérdésedre, Miskolcon.
2013. szept. 21. 23:11
 18/26 anonim ***** válasza:

Onnan, hogy az infók a két topikban nagyjából 1bevágnak.


** ** **

Am. Miskolcon ne műttess! :-o

Nincs jó híre az ottani kórház urológiájának az eddigi nem kevés számú GyK-s visszajelzés szerint! :-o


A másik meg, Miskolc MJV (=Megyei Jogú Város), KELL LENNIE SÜRGŐSSÉGI ELLÁTÁSNAK 7VÉGÉN IS!!! Vagy ha történne ott mondjuk az [M30>-ason egy tömegszerencsétlenség mondjuk Emődnél, hová vinnék a sérülteket? Debrecenbe? Pestre? Azért, mert 7vége van??? :-o


Ugyan már! :-o

A fütyidet NEM FOGJA ÉRDEKELNI, hogy 7vége van, elhal6, ha záros időn belül nem látják el a fitymád, ha már 1x hátul ragadt, éppen ezért itt nincs mese, sürgősségi ügyeletnek MINDIG .K.E.L.L. LENNIE, főleg egy MJV-ban mint Miskolc.


Üdv: EE

2013. szept. 21. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
Mi a helyzet azóta? Mit javasolt az orvos?
2013. okt. 10. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:
Voltunk doktornál azóta, nem történt semmi, megnézte, ajánlotta a körülmetélést, de mi nem mentünk bele, és arra mondta, hogy most egy krémmel (lipoid lipcream) kenjem, tágítgassam, és 2 hónap múlva menjünk vissza.
2013. okt. 10. 18:29
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!