Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Emberek! Fitymaszűkületem...

Emberek! Fitymaszűkületem van, és próbálnak segíteni. De nem tudom kinek higgyek. Mit tegyek? Kinek higgyek?

Figyelt kérdés
elmentünk az orvoshoz, azt mondta, hogy fecskendővel nyomjak fel a fitymám alá Betadine oldatot, és ne húzogassam vissza, és egy hét múlva menjek vissza! de az ismerőseim közül mindenki azt mondja, hogy ez a doki hülye, a betadine nem ér semmit, víz alatt próbáljam visszahúzni, stb... MOST KINEK HIGGYEK ? a dokinak, vagy kb 5-6 ismerősömnek (felnőttek, nem idióták) ?

2013. szept. 20. 22:52
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
31%
Ne engedd a metélést! Ha a végső megoldás mégis a műtét,akkor vagy a plasztikázást vagy a részlegeset válaszd,amikor csak a végén lévő szük bőrt vágják le,nem az egész fitymát! Megirod,hogy a krém segitett-e?
2013. okt. 11. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
42%
Én viszont azt mondom, ha műtét kell, akkor menjen minden. Ezeknek félig levágásoknak meg mittudomén milyen metszéseknek semmi értelme, és nem mellesleg bűnronda a végeredmény.
2013. okt. 11. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
31%
Miért,neked a teljes lemetélt tetszik?! De nem is a rondaság a baj,hanem hogy nem tudja majd használni! Ezt rengeteg körülmetélt mondja!
2013. okt. 11. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
68%
Ezt most nem egészen értem, miért ne tudná használni.
2013. okt. 11. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
42%
Amúgy ízlés dolga, de inkább ne legyen ott semmi, mint egy összevissza vagdosott bőrdarab.
2013. okt. 11. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
31%
Kb azért,mert állandóan kiszárad,kidörzsölődik,mert ugye ott nagyon érzékeny és nincs ott az a bőr,aminek védenie kéne! Mert nem a semmiért van az ott! A szexben meg vagy nehezen indul be,vagy sosincs vége,nem tud elmenni,aztán meg iszonyat fájdalmas! Ezeket azok irták,akiket gyerekkorukban metéltettek meg és felnőttként irták le,hogy a szexuális életük borzasztó! Hála a metélésnek!
2013. okt. 12. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!