Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mi lehet a baj? 16/F és...

Mi lehet a baj? 16/F és fitymaszűkületem is van, tehát nem igazán tudom tisztítani a péniszem. Orvoshoz fogok vele fordulni

Figyelt kérdés
Ma hazaértem iskolából és a péniszem elkezdett fájni, majd éreztem hogy vmi ragadós cucc folyik ki belőle. (Már volt ilyen korábban) Aztán maszturbáltam, minden ment ahogy szokott, majd utána wc-re mentem, ahogy szoktam. Ott távozott még sperma a vizelettel együtt. Pár perccel később elkezdett viszketni a péniszem, és éreztem, hogy pisilnem kell. Ki is mentem. Ám utána nagyon fájt, égett. Mi lehet a baj?
2013. nov. 13. 17:49
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem a körülmetélést hagyagold,ha nem szükséges,sokaknak nem tetszik,észre is veszik egyből,mert a külseje lényegesen megváltozik és a gyógyuláis idő,a teljes az is 4 hét,azért az sok.Nem kell a műtétnek kitudodnia,annyi hogy mondjuk azt mondod vakbél műtéted volt,nem kell senkinek sem tudni hogy fityma plasztikát(ekkor csak lazítanak a szük fitymán,gyorsabban gyógyul,ha a doki egyből metélni akarnak kérdezz erre rá,sok orvos metélni akar ha kell ha nem,mert nekik a tb támogatja) végeztek.Urolugushoz mindenképp menjél el.
2013. nov. 15. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Régebben hátrajött a bőr most nem. De túltengésem is van szerintem mert ormánya van,és az ormány nem pont a tetején van hanem a húgycsőnyílásomnál. Olyan mintha csak elől lenne olyan szűk mert az ormány is olyan,hogy a hátulja úgymond hosszabb.
2013. nov. 15. 15:56
 13/15 A kérdező kommentje:
de neked plasztika vagy tkm volt?
2013. nov. 15. 16:11
 14/15 anonim ***** válasza:
51%

Nem tom ki találta ki az egész túltengés dolgot, de az ormány normális. És a húgycsőnyílással kb. vonalban kell lennie, de ettől kissé eltér az se baj... Az persze valóban nem normális, hogy begyulladt ott valami, meg hogy nem tudod hátrahúzni.


Nézesd meg egy orvossal, de ha csípőből körülmetélést ajánl akkor kérd ki egy másik véleményét is.

2013. nov. 15. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
0%
Utolsóval egyetértek,jobb a metélést elkerülni,a plasztika gyorsabban gyógyul és nem lesz drasztikus változás,vagy beszólógatás ez közös zuhanyzóba,vagy odabámulás.
2013. nov. 15. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!