Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 13 éves vagyok, ugye fog ez...

13 éves vagyok, ugye fog ez még változni?

Figyelt kérdés
Sziasztok, március végén leszek 14 éves. És lenne néhány problémám. Például szerintem a férfiakhoz képest széles a csípőm. 93-4 cm. És ez nagyon eltudja rontani az arányokat, a vállam szélesebb ugyan, de annyival nem hogy ez feltűnjön. A másik hogy a péniszem csak 13-4 cm, ami nem is lenne nagy baj viszont lefelé görbül. Olyan mintha megtört volna. Megy kicsit egyenesen aztán begörbül lefelé. Azért gondolom hogy megtört mer, amikor áll akkor felfelé nem tudom elhajlítani vagyis csak nagyon nehezen, lefelé pedig amerre a görbület van behajlik rendesen. Emiatt a görbeség miatt még kisebbnek látszik ,és ez nagyon zavar. Elég magas vagyok sztem, 173-4 cm vagyok, és már 1 éve van fanszőrzetem és hónaljszőrzetem is. Az arcomon is van, de az elég kevéske. Mit tudok tenni ezek ellen ? Kérlek segítsetek, nem akarok egy béna, lányos férfi lenni. Köszönöm szépen. 13/f

2013. nov. 18. 15:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
majd ha nagyobb leszel a széles csipő jól jön gyúrásnál, aztán a farkaddal nem tudsz semmit csinálni az ilyen. az arc szörzet meg majd csak 18 évesen ha lesz egybefüggő
2013. nov. 18. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
sokat fogsz még változni nyugi a farkaddal meg semmi gond. tény hogy a legtöbb pasina felfelé görbül de ettöl még nem lesz gond a szexuális életedben. A méret meg telejsen ideális a te korodban.
2013. nov. 18. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Privátban fogok neked írni,jobb lesz az úgy .
2013. nov. 18. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Értem, mivel 18 éves koromig biztos nem tervezek senkivel szexuális együttlétet,mégha lesz is barátnőm. Ezért arra gondoltam hogyha nagyon fog még zavarni esetleg, addigra már lesz annyira fejlett az orvostudomány hogy kisebb kockázattal meg lehet csinálni.A csípő meg miért lesz jó gyúrásnál ? Nem értem.. Szívesen elolvasok több választ is.
2013. nov. 18. 16:27
 5/11 anonim ***** válasza:

Ennyi idősen még rengeteget fogsz változni,mások lesznek az arányaid. Most még nem kell aggódni emiatt, szerintem később sem lesz baj.

A görbületet pedig csak akkor kell kezelni, ha zavaró lesz később a nemi életed során, vagy ha az erekciód esetleg fájdalommal jár. De kisebb méretű görbület valamelyik irányba a legtöbb férfinak van. (Lefele ritkábban, de ha nem nagymértékű, akkor nem baj.)

2013. nov. 18. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
(Előző vagyok)Egyébként nagyon kicsit nekem is lefelé görbül.
2013. nov. 18. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Valószínűleg a válaszírók nem elég figyelmesen olvastak, nem görbületről van szó, hanem egy "törés-szerű" dologról ("Olyan mintha megtört volna. Megy kicsit egyenesen aztán begörbül lefelé"). Szerintem laikusan ne szóljunk hozzá, tényleg urológussal nézesd majd meg!

Egyszer láttam hasonlót élőben, tényleg nem görbülés, hanem egyenesen indul (mondjuk úgy feléig), aztán mintha egy enyhén letört ág lenne a folytatás.

2013. nov. 19. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

"Megy kicsit egyenesen aztán begörbül lefelé."- Ezt nehezen tudom másképpen értelmezni.

Egyébként a görbületnek is két típusa van: veleszületett és szerzett (sérülés, hegesedés). Ahol ez a "hegesedés" van, ott hajlik el, ezt érezheti a kérdező is.

Hiába emlékeztet "enyhén letört ágra" azt is görbületnek nevezik és azt már kezelni is szokták. Ha a görbület csak enyhe (nem zavaró) nem szokták műteni.

2013. nov. 19. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Elénézést, kicsit nem egyértelműen írtam. Tegnap megnéztem és szabályosan olyan, hogy megy egyenesen, törés majd lefelé megy tovább egyenesen. Biztos nem lehet ezt megcsináltatni ? És ugye ettől fog még nőni ? Ja,és a csípőm az lehet hogy keskenyebb lesz ?
2013. nov. 20. 13:35
 10/11 anonim ***** válasza:

Ettől még nőhet, mert ez a növekedéssel nem függ össze.

Ha szeretnéd és szükséges (a későbbiekben zavarna a nemi életed során), meg tudják műteni! De ezt valóban csak egy urológus tudja majd megmondani Neked.

A csípőd miatt ne aggódj, mert rengeteget változol még!

2013. nov. 20. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!