Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 13 éves vagyok, ugye fog ez...

13 éves vagyok, ugye fog ez még változni?

Figyelt kérdés
Sziasztok, március végén leszek 14 éves. És lenne néhány problémám. Például szerintem a férfiakhoz képest széles a csípőm. 93-4 cm. És ez nagyon eltudja rontani az arányokat, a vállam szélesebb ugyan, de annyival nem hogy ez feltűnjön. A másik hogy a péniszem csak 13-4 cm, ami nem is lenne nagy baj viszont lefelé görbül. Olyan mintha megtört volna. Megy kicsit egyenesen aztán begörbül lefelé. Azért gondolom hogy megtört mer, amikor áll akkor felfelé nem tudom elhajlítani vagyis csak nagyon nehezen, lefelé pedig amerre a görbület van behajlik rendesen. Emiatt a görbeség miatt még kisebbnek látszik ,és ez nagyon zavar. Elég magas vagyok sztem, 173-4 cm vagyok, és már 1 éve van fanszőrzetem és hónaljszőrzetem is. Az arcomon is van, de az elég kevéske. Mit tudok tenni ezek ellen ? Kérlek segítsetek, nem akarok egy béna, lányos férfi lenni. Köszönöm szépen. 13/f

2013. nov. 18. 15:49
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Ha 18 éves korodig nem akarsz szexelni akkor ne görcsölj már most ezen :) addig sokminden változik a testeden/testedben
2019. aug. 14. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!