Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Részleges, vagy a teljes...

Részleges, vagy a teljes körülmetélés gyógyul meg gyorsabban?

Figyelt kérdés
December 13.-án körülmetélnek, viszont eldönthetem, hogy teljes avagy részlegeset szeretnék-e. Fontos lenne, hogy melyik választással tudnám hamarabb használni a brét, mivel karácsony körül "bevetésre" kéne menni...:/ Előre is köszi a válaszokat! R

2013. dec. 3. 23:23
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
47%
Az a kis bordarab nem veletlenul van ott, erdemes minel tobbet megtartani. Sokan sokat fizetnenek ha ott "lifegne" egy kis bordarab, amit a termeszet nem viccbol talalt ki a makkra. Minel nagyobb reszet vedi a makknak a feluletet fityma, annal jobb.
2014. jún. 28. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
23%
Ez hülyeség.
2014. júl. 1. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
44%

Nem hulyeseg, a termeszet nem veletlen talalta ki azt, hogy legyen az embernek mandulaja, lepe, korme, fitymaja stb.

Amikor ezek a szervek, alkatreszek teljesen tonkremennek (teljes egeszeben sebes-heges-repedt, gennyes, folyamatosan gyulladt) akkor szuksegszeru az eltavolitasuk, egyeb esetben erdemes figyelni ra, hogy megmaradjanak.

Az en esetem eleg jol mutatja, mennyi kart, problemat tud okozni a teljes korulmeteles, igy engem eleg nehez meggyozni arrol, hogy jo a korulmeteles. De ha annyira jo lenne, akkor valszeg Dr Spock se mondta volna azt, hogy nem ajalnlja a fiugyerekek rutinszeru korulmeteleset.

Es nem hatralna ki pl az USAban egyre tobb helyen a TB emogul a beteges, barbar eljaras mogul.

2014. júl. 2. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim válasza:
57%
Saját tapasztalat: Nekem is gyerekkorom óta volt fitymaszűkületem, ami alapjában véve nem okozott problémát, de gyakran repedezett be a bőr miatta amikor fel kellett húzni pl tisztálkodáskor. Később sajnos emiatt alakult ki gombásodás ami a felrepedést (ahogy az előző egyik kommentben írták) még gyakoribbá tette. Nekem tavaly végeztek teljes körülmetélést, azóta teljesen megszűnt minden panasz. Az első varrat 4 nap után esett ki, mert a reggeli merevedés (ami iszonyatosan fáj és felébred rá az ember) sajnos kimozgatta. Az utolsó varrat 2 hét után esett ki. Körülbelül 1 hónapot mondanak önmegtartóztatásra, ez mindenkinél változó, a lényeg hogy inkább ne kockáztass, nem érné meg hogy felszakadjon a seb. Az első 1-2 hónapban nagyon fura volt fityma nélkül, tényleg zavaró volt az alsógatya érintése és a nadrágok szorossága. De ez elmúlik pár hónap alatt. Viszont szexben nem érintett amit sokan mondanak, hogy érzéketlen lesz a makk. Nekem pozitív változás, hogy bár a fitymámmal ezentúl már nem, de a makkommal jobban érzem az ingereket. Szóval nekem mind szexben, mind az élet más területein pozitív hatással járt a beavatkozás.
2019. dec. 12. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!