Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Körülmetélés után normális ha...

Körülmetélés után normális ha vérzik?

Figyelt kérdés
Sziasztok, ma délben metéltek körül teljesen, hazaengedtek, és most egy órája elkezdett csöpögni a vér a péniszemből, kötés kezd átázni, roppantul kétségbe vagyok esve, hogy normális-e ez ilyenkor.

2013. dec. 13. 17:43
 1/9 anonim ***** válasza:

Egy kis vérzés belefér.Tisztul a seb is .Ne idegeskedj.!

Jobbulást ! D

2013. dec. 13. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Koszi szepen:) de nem nagyon megy nyugodtnak lenni.. Szegeny szerszam verzik...://
2013. dec. 13. 18:02
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen,normális. Tudom,hogy ijesztő,de tényleg nyugodj meg!
2013. dec. 13. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Koszi szepen a valaszokat, kezdek megnyugodni...:) makk erzekenyseg mikor lesz turheto ? Vagy jarkalni mikor fogok tudni egy kicsit? Farmert esetleg felvenni mikor fogok tudni ?
2013. dec. 13. 19:57
 5/9 anonim ***** válasza:
Három-négy nap után már vehetsz farmert. Holnap még csak pizsama!
2013. dec. 13. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Koszonom! Viz meddig ne erje a sebet ?
2013. dec. 13. 20:27
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Egy kb 2-3 hétig ne érje víz, legalábbis addig nem, míg ki nem hullanak a varratok. Kamillában érdemes viszont lógatni attól gyorsabban és szebben gyógyul. Addig csak mosakodás - és óvatosan. Jobbulást és kitartást, minden rendben lesz a fegyverrel! :)
2013. dec. 14. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Előző vagyok: betadine-t is tessék sűrűn használni! :)
2013. dec. 14. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Ertem, viszont kiskoromban anyu a kotohartya gyulladosamra kamillateas borogatast adott es akkor derult ki, hogy allergias vagyok a kamillara, azota viszont fogalmam sincs hogyan valtozott ez...most 19eves vagyok. Szexelni 3het utan szabad?
2013. dec. 14. 16:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!