Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Hogyan mondjam el ezt a...

Hogyan mondjam el ezt a szüleimnek? :S

Figyelt kérdés
Szóval az van, hogy 90% hogy fitymaszűkületem van és rövidfékem de nemtudom hogy, hogy mondjam el szüleimnek mert nagyon félek a reakciójuktól és a műtéttől illetve urulógustól :S És egyik fő ok hogy egyrészt nagyon gáz másrészt félek hogy körülmetélnek. Kérlek segítsetek!!!!

2014. jan. 30. 21:19
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
És még nem voltam orvosnál de én magsm is bizzos vagyok benne :S
2014. febr. 3. 21:47
 12/16 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem beszélj édesapáddal, aztán együtt menjetek el szépen dokihoz, aki majd elmondja a megoldási lehetőségeket. Ha végső soron körülmetélésre kerülne sor, az sem lenne a világ vége, mert több száz millió férfi átesett ezen és élik tovább az életüket. A boldogságod nem a fitymád hiányán vagy meglétén fog múlni.
2014. febr. 9. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
53%

Mindenképpen szólj apukádnak,a legjobb ha még a közeljövőben teszed meg,valamelyik közelgő szünetkor(pl tavaszi szünetbe).Legyetek körültekintőek,mert a fitymaszükületet nem feltétlenül csak metéléssel lehet megszüntetni.De orvoshoz menjetek el,de akár egyedül is elmehetsz urologushoz,csak telefonon kell időpontot kérni tőle,ha a helyi kórházba mész akkor ingyenes.Simán megvizsgál az orvos és elmondja hogy mi a helyzet.


A legfontosabb menj dokihoz és ott szóljatok ha végig hallgattátok az orvost,hogy ha lehet megszeretnétek a fitymád menteni,ha ez nem lehetséges akkor metélni kell.De nem játék,menj orvoshoz vele.

2014. febr. 14. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
0%
otthon beszéltél már szüleiddel?
2014. febr. 22. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Minden megoldódott, köszönöm a segítséget!
2016. dec. 21. 14:06
 16/16 anonim ***** válasza:
Na végül mi lett? Teljesen körülmetéltek, vagy megmaradt a fitymád? Azóta nem volt problémád vele?
2020. nov. 23. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!