Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Aggódnom kéne vagy csak...

Aggódnom kéne vagy csak hülyeség az egész?

Figyelt kérdés
attól félek hogy here rákom van valahogy jött ez , honnan tudom ,hogy van e ? , 17 éves vagyok mehetek szűrő vizsgálatra vagy nincs szűrő vizsgálat ? ha már kérdezek akkor megkérdem , nagyon sokszor nagyon meg nyúlik a here zacskóm és csüng jó formán ez miért van de elég durva előre is köszönöm további szép estét ? (azért gondoltam hogy valami problémám van e mert van mikor zselés a spermám és emiatt aggódok hogy gond van e )
2014. febr. 10. 20:37
 1/5 anonim ***** válasza:
A sperma állaga nem mindig ugyan olyan! A zselés állag önmagában még nem hiszem, hogy gondot jelentene. A herezacskód pedig azért nyúlik meg, mert a szervezet így szabályozza a herék hőmérsékletét.
2014. febr. 10. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
értem akkor ne aggódjak ?
2014. febr. 10. 20:46
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy aggódnod kellene.
2014. febr. 10. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A hererák tünetei


Fájdalommentes csomó vagy duzzanat valamelyik herén.

A here érzetének, tapintásának megváltozása, érzékenysége vagy akár érzéketlensége.

Tompa fájdalom az alhasban vagy az ágyékban.

Hirtelen folyadékgyülem megjelenése a herezacskóban.

Fájdalom vagy kényelmetlenség érzése a herében vagy a herezacskóban.


nincs hererákod :) amúgy urológushoz bármikor elmehetsz, nem korfüggő...

2014. febr. 10. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A zselés ondó a ritka ürítés következménye.A zacsid meg úgy működik ahogy kell is neki .
2014. febr. 10. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!