Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Pöttyök a makkon! Vagy ezek...

Pöttyök a makkon! Vagy ezek az ugynevezett Fordyce pöttyök?

Figyelt kérdés
Kb 3 éve vannak a makkomon ilyen kis pöttyök, a húgyvezeték körűl. Nem fájnak nem viszkednek. Elég sokat olvasgattam ez az ügy terèn. És mások leirtjai szerint ez a fordyce, sok embernek van ilyen problémái. De az elmúlt 5 hónapjan észrevettem hogy egyre több van.belül ezek a nagyon kis pöttyökben mintha valami fehér lenne.ebből adódóan hiszem azt hogy valamilyen zsírmigyek.örülnék ha írna ide ő is:E.E
2014. márc. 19. 19:44
1 2 3 4
 11/31 A kérdező kommentje:
Még nem voltam lannyal!ha ez szamit
2014. márc. 21. 17:04
 12/31 anonim ***** válasza:

Nem súlyos!!! Nyugi!

Ez is a PPP nevű elváltozás. A honlapon a dermatológus a válaszában azt írja, hogy bár leggyakrabban a makk peremén vannak, de előfordulhatnak a makk egész felületén, tehát az általad említett részen is.

Ha lánnyal nem voltál még, akkor a nemi úton terjedő betegségek kizárhatók. Ne aggódj! :)

2014. márc. 21. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 A kérdező kommentje:
Akkor szerinted megnyugodhatok?
2014. márc. 21. 17:24
 14/31 anonim ***** válasza:
Hát én biztosan nem aggódnék! De egy orvossal bármikor megnézetheted, ha attól jobban éreznéd magad!
2014. márc. 21. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 A kérdező kommentje:
Elég későn érő vagyok,és lehet most azért lett több mert a hormonok dolgoznak!vagy nem?szerintem nyáron megnézetem.nagyon köszönöm
2014. márc. 21. 17:31
 16/31 anonim ***** válasza:

Annyit tudnak a dologról, hogy pubertáskorban szoktak előjönni, tehát kapcsolatban lehet a hormonokkal.

Nagyon szívesen!

2014. márc. 21. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 A kérdező kommentje:
És ez az egész makk felületét beborithatja?egész életemet ez végig fogja kisérni?
2014. márc. 21. 17:38
 18/31 anonim ***** válasza:
Nem valószínű, hogy az egész makkodat be fogja borítani. Maguktól nem szoktak elmúlni, de ha Téged nem zavar, akkor kezelést nem igényel. Mivel nem tekintik betegségnek, a legtöbb helyen nem is kezelik (csak esztétikai okokból lehet zavaró). Magánrendelésen széndioxidos lézerrel, vagy egy ahhoz hasonló elektromos sebészeti eszközzel eltávolíthatóak.
2014. márc. 21. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 A kérdező kommentje:
Engem nem zavar!remélem a lányokat sem fogja!
2014. márc. 21. 18:04
 20/31 A kérdező kommentje:
Ezt ami nekem van ezt herpesznek lehet mondani ?vagy ez a ppp? Mert ha herpesz akkor azt irták hogy az nemi uton terjed...,de még nem voltam lànnyal!vagyis akkor ez a ppp valamelyik változata?
2014. márc. 22. 18:23
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!