Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » PÁnik vagy nem Mit tegyek?

PÁnik vagy nem Mit tegyek?

Figyelt kérdés
az elmúlt 2 évben jött rám ez az egész a lakhelyemet nem nagyon tudom el hagyni max 10-15 km utána félek hogy elájulok vagy nem kapok levegőt Fogyasztottam illegális szereket is de 2 éve rosszul lettem minden orvosnál voltam semmi bajom szívultrahang stb. ezért semmit nem csinálok már nem is dohányzom de ilyen belső feszültséget érzek mint ha izgulnék néha, ha meg el mennék messzebbre akkor meg légszomjam van félek hogy meghalok tenyerem izzad nyilall a szívem. azt mondták ez pánik és hogy agyban dől el de nagyon rossz szeretnék utazgatni újra és nem azon streszelni mikor halok meg. pszichológus?? gyógyszerek?? sportolok teljesen új éltetett kezdtem de minden a régi. mit tegyek ?

2014. márc. 31. 21:00
 1/4 anonim ***** válasza:

Gyógyszer csak elfedi (jó esetben) a rossz érzéseket, de nem old meg semmit. A pszichológus is csak akkor jó, ha kiképzett terapeuta, és mélylélektani módszereket alkalmaz (hipnózis, KIP, ego-state, regresszió, stb.)

A legjobb, ha mielőbb elkezdesz relaxálni.

2014. márc. 31. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm. jógáztam egy darabig. de akkor utána nézek ennek is
2014. ápr. 1. 21:45
 3/4 anonim ***** válasza:
Mindenképp menj el egy jól képzett pszichológushoz!
2014. ápr. 2. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Gyémántlány ***** válasza:
Autogén tréning; nézz utána. Anyukámmal régebben csodákat művelt.
2014. ápr. 3. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!