Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Máma észrevettem, hogy mellékh...

Mentalista4 kérdése:

Máma észrevettem, hogy mellékhere cisztám van mit tegyek?

Figyelt kérdés
elmondjam anyámnak vagy ne mennyek el orvoshoz nem-e lessz baj ha nem teszek semmit?

2014. máj. 31. 20:53
 1/7 anonim ***** válasza:
Szóljál az anyukádnak. A diagnosztizált mellékhere ciszta halálos is lehet
2014. máj. 31. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Söpörj el orvoshoz.
2014. máj. 31. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
és honnét tudod, hogy mellékhere cisztád van?
2014. máj. 31. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
tobszöris megvizsgáltam és az interneten is rákerestem pont ugyan olyan.
2014. jún. 1. 00:53
 5/7 szamo77db ***** válasza:
Menj el orvoshoz, mert ha tényleg valami baj van, akkor kezelni fog. Ha csak bebeszélted magadnak, akkor megnyugtat és nem idegelsz rajta tovább.
2014. jún. 1. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

mivel nem vagy orvos nem biztos hogy cisztád van,van hogy sikerül a mellék herét kitapintani és éreznek kis csomót ekkor is erre szoktak gondolni,hogy hú ha van ott valami,csak nem daganat.



De urologushoz már kiskorú is elmehet egyedül,nem kell beutaló,csak meg kell nézni hogy a helyi kórházba mikor rendel és elmenni rá.

2014. jún. 1. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

MÉg valamit bármilyen orvosnak aki a közeledbe van ha nincs ott éppen urologus megmutathatod.Szerintem csak kitapintottál valami mást.amúgy ott is a mellék heréknél is vannak mirigyek amik néha be tudnak gyulladni és akkor olyan mintha csomók lennének.


Hány éves vagy?


Anyukádnak nyugodtan,vagy ha van apuka akkor annak szólhatsz,de egyedül,más családtaggal és baráttal tehát bárkivel elmehetsz vizsgálatra.Akárki is vigyel el beszéld majd meg vele hogy kinnt a váróba várjon meg mert némelyik helyen nincs külön vizsgálórész,és jobb ha vizsgálatot még sem látja,mert azért már kellemetlen.

2014. jún. 1. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!